Lokata czy konto oszczędnościowe?

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

edytawhiti

Posty

5

Rejestracja

14 sty 2018, o 17:18

Re: Lokata czy konto oszczędnościowe?

Postautor: edytawhiti » 16 sty 2018, o 12:07

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
czasem trzeba być wężem wśród złych ludzi.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Lokata czy konto oszczędnościowe?

Postautor: kasiazosia » 12 lut 2018, o 09:35

To zależy od tego, co się chce osiągnąć. Lokata daje większy zysk. Jednak stracimy go, jak wcześniej będziemy chcieli się z niej wycofać.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Lokata czy konto oszczędnościowe?

Postautor: RafałSek » 10 cze 2022, o 05:39

Osobiście część środków lokuję w metale szlachetne głównie złoto i srebro w monetach i sztabkach, jeśli też chcielibyście zacząć to polecam jednak sprawdzone miejsca jak mennica skarbowa w której będziecie mogli liczyć na dobre ceny i różnorodność propozycji i terminowe realizacje. Przy tej inflacji jakoś trzeba sobie radzić :)
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Lokata czy konto oszczędnościowe?

Postautor: karla » 27 sie 2022, o 07:55

Dobry pomysł, jak ktoś ma kasę to może zainwestować w takie rzeczy, ja za to odkładam w ppk bo wiem że te zgromadzone środki mogę mi też posłużyć np jako wkład własny na mieszkanie a więc to też dobra inwestycja na przyszłość
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Lokata czy konto oszczędnościowe?

Postautor: Mennica Skarbowa » 26 sty 2023, o 10:05

Przy tak wysokiej inflacji warto również pójść w kierunku inwestycji w bezpieczne aktywa, czyli złote i srebrne monety, które będziecie mogli kupić w naszej Mennicy Skarbowej i dlatego serdecznie zapraszamy na https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie znajdziecie aktualną ofertę, ale również do punktów stacjonarnych. Natomiast w razie jakichkolwiek pytań nasza obsługa oczywiście pozostaje do Państw dyspozycji!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.138s | 14 Queries | GZIP : Off ]