Leasing

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

kiniao1

10

20 sty 2013, o 18:50

Re: Leasing

Postautor: kiniao1 » 20 sty 2013, o 19:00

Prywatnie nie polecam na firmę się opłaca
no avatar
User

timon83

11

4 sie 2013, o 14:32

Postautor: timon83 » 15 sie 2013, o 16:15

Mało tych propozycji i mało konkretne dlatego przyłączam się do dyskusji. Tu znajdziesz dużo informacji na temat leasingu pojazdów. oraz wszelkie możliwe rodzaje pomocy przy tego typu ofertach kredytowania maszyn używanych w działalności
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

138

2 paź 2012, o 06:54

Postautor: krzysztofol » 6 gru 2013, o 15:06

Jeśli interesuje Was kredyt na samochód to na tej stronie znajdziecie wiele informacji na temat takich kredytów - jest tam porównanie wszystkich najważniejszych ofert będących obecnie na rynku. Myślę, że warto się z nimi zapoznać.
Pozdrawiam.
no avatar
User

zyjes

104

7 sty 2014, o 21:15

Postautor: zyjes » 11 sty 2014, o 15:08

Leasing nie zawsze się opłaca, bo to zależy od oferty. Chociaż ostatnio widziałem ogłoszenia z autami audi na portalu i też ludzie oferowali auto z leasingiem od razu, więc może to jest jakieś rozwiązanie?
no avatar
User

pestka

37

22 paź 2012, o 08:40

Postautor: pestka » 26 cze 2014, o 06:53

Oferty są bardzo różne. Czasami lepszy jest kredyt kiedy na przykład kupujemy na firmę używany samochód, a czasami po protu o wiele lepszy będzie leasing ;)
Tak czy inaczej zerknijcie sobie tutaj: http://www.comperia.pl/kredyty_samochodowe - na stronie znajduje się bardzo dobre zestawienie aktualnych kredytów na samochód tak więc o wiele łatwiej będzie Wam zdecydować się na ten najlepszy dla siebie.
Pozdrawiam.
no avatar
User

tomek90

3

22 lip 2014, o 19:10

Postautor: tomek90 » 22 lip 2014, o 20:40

Ja mam małą firmę budowlaną i na początku myślałem o wzięciu kilku maszyn w leasing. Ale trafiłem na http://www.kurt-koenig.com.pl/ i stwierdziłem, że bardziej mi się opłaca wynajmowanie maszyn budowlanych niż ich zakup. Prace do których jest mi potrzebna koparka czy pompa do jastrychu zdarzają mi się dość rzadko i gdybym zainwestował w te maszyny to praktycznie przez 3/4 roku stałyby nieużywane.
no avatar
User

krzysztof9

5

27 kwie 2015, o 08:19

Postautor: krzysztof9 » 28 kwie 2015, o 08:08

Kocica pisze:Ale żeby skorzystać z faktoringu to chyba trzeba mieć najpierw jakieś niepopłacone przez klientów faktury, czyż nie?

Z faktoringu mogą skorzystać firmy, które chcą uzyskać środki tymczasowo zamrożone w fakturach. Chodzi tu szczególnie o te przedsiębiorstwa, które prowadzą sprzedaż z odroczonym terminem płatności. Istnieje kilka rodzajów tej usługi: faktoring z regresem czy faktoring bez regresu. W zależności od wybranej przez ciebie opcji - różni się sposób ulokowaniem ryzyka niewypłacalności odbiorców. W artykule "Faktoring pełny czy niepełny" http://www.kuke-finance.pl/aktualnosci/ ... ny,11.html w szczegółowy sposób zostały opisane zalety faktoringu pełnego a także niepełnego. Takie rozwiązania skierowane są dla osób, którym zależy na optymalizacji ryzyka współpracy z klientami i zabezpieczeniu płynności finansowej firmy
no avatar
User

Fards

137

13 paź 2014, o 16:24

Postautor: Fards » 28 maja 2015, o 09:53

w leasing można wziąć nie tylko samochód (nowy albo używany),ale też sprzęty i urządzenia biurowe. zobacz sobie na Idea bank http://www.ideabank.pl/leasing mają wszystko czytelnie opisane
no avatar
User

jasti

15

27 maja 2015, o 21:29

Postautor: jasti » 25 sie 2015, o 07:57

A co myślicie o firmie CLS.PL ? Szukam właśnie dobrej oferty na leasing samochodów dostawczych, a słyszałem, że oni się tym zajmują i mają nawet niezłe warunki.
no avatar
User

aneeetag

15

26 wrz 2015, o 07:11

Postautor: aneeetag » 26 wrz 2015, o 07:21

Dokładnie, na firmę to jest bardzo opłacalne rozwiązanie, ale prywatnie już nie jest tak kolorowo. Lepiej zdecydować się na inną formę finansowania.
PoprzedniaNastępna