Lamy oświetleniowe na zewnątrz

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Lamy oświetleniowe na zewnątrz

Postautor: Mercus » 26 lis 2016, o 09:12

Jakis czas temu z gronem znajomych, z którymi zawsze gramy w piłkę postanowiliśmy, że nie ma co przerywać spotkań na czas jesienny i zimowy, tylko wziąć sprawy w swoje ręcę i odnowić boisko, na którym zawsze gramy. Największym problemem jest oświetlenie, ponieważ gramy po pracy, więc w okresie taki jak teraz jest już ciemno. Dlatego chcemy zrobić zrzutkę i kupić jakieś tego typu oświetlenie http://greenie-world.com/zastosowanie/oswietlenie-zewnetrzne/ jeszcze jednak nie orientowaliśmy się czy jest możliwość jakiegoś łatwego podłączenia elektrcznści, dlatego lepszym rozwiązaniem w gruncie rzeczy byłyby jakieś lampy solarne. Pytanie jednak brzmi w tym przypadku, czy tkie lampy jak naświetlają się w zimę w ciągu dnia, gdzie światło jest słabe, są w stanie dobrze naświetlać?
no avatar
User

Kleo

Posty

400

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Lamy oświetleniowe na zewnątrz

Postautor: Kleo » 18 gru 2016, o 16:48

Lampy solarne to świetny pomysł, ogromna oszczędność prądu - energii. Sama zastanawiam się nad systemem solarnym http://www.sistherm.pl/systemy-solarne- ... larne.html do Naszego domu. To bardzo dobrze prosperująca technologia, dla której warto się poświęcić i ją zainstalować. Dzięki temu pozyskamy energię dla domu od energii jaką daje nam ziemia.
no avatar
User

leszczynski92

Posty

1

Rejestracja

16 mar 2017, o 12:23

Re: Lamy oświetleniowe na zewnątrz

Postautor: leszczynski92 » 16 mar 2017, o 12:26

Duży wybór różnych lamp oświetleniowych zarówno wewnętrznych jak i na zewnątrz znajdziecie na https://lunares.pl. Polecam, świetny sklep z oświetleniem z którego usług miałem okazję niedawno skorzystać ;)
no avatar
User

nefer00

Posty

22

Rejestracja

3 mar 2017, o 12:51

Re: Lamy oświetleniowe na zewnątrz

Postautor: nefer00 » 4 kwie 2017, o 08:07

A powiedzcie mi proszę, jakie lampki zewnętrzne do ogrodu wybrac? Myślałem o tych solarnych wbijanych w ziemie, ale jest tyle modeli, ze nie wiem które będą najlepsze. Co radzicie?
Awatar użytkownika
User

biskup666

Posty

5

Rejestracja

15 kwie 2017, o 12:37

Re: Lamy oświetleniowe na zewnątrz

Postautor: biskup666 » 19 kwie 2017, o 21:11

a który z tych sklepów oferuje najtańsze ale najpewniejsze lampy?;) nie chce kupować bubli
Nagle jednak odsunął się trochę, wsparł na łokciu i spojrzał na mnie. -Myślę, że powinniśmy teraz przestać, w przeciwnym razie za nic nie mogę ręczyć - powiedział nieco zdyszany.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Lamy oświetleniowe na zewnątrz

Postautor: GimliK » 25 kwie 2020, o 20:15

sporo jest fajnych sklepow działajacych online, latwo teraz cos fajnego znaleźć
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 14 Queries | GZIP : Off ]