Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: Piter » 10 maja 2016, o 11:04

Witam, byłem ostatnio w sklepie rowerowym, aby wybrać coś dla siebie po tym jak skradziono mi mój poprzedni rewerek prosto z przed pracy. Pomimo tego, że stało się to jakieś dwa- trzy tygodnie temu, dalej jestem bardzo oburzony, ponieważ rower sporo kosztował.
W związku z tematem chciałbym zadać pytanie:
Czy znacie jakieś sposoby na zabezpieczenie roweru? Porządna (jak mi się wcześniej wydawało :D) przypinka nie zdała egzaminu i szukam czegoś dodatkowego teraz.
Jest to dla mnie ważna gdyż ani na nowym rowerze, ani zabezpieczeniu nie zamierzam oszczędzać.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: armani » 10 maja 2016, o 12:10

Jeśli chodzi o zabezpieczenie poleciłbym Ci oprócz zapinki do roweru, może coś co pomoże Ci już zlokalizować rower po jego kradzieży. Albo możesz nabić numery seryjne na ramie. Zawsze możesz też kupić ze dwie zapinki i taki przyrząd do lokalizacji gps do roweru:D.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: Piter » 11 maja 2016, o 09:36

Najważniejsze jest to, że jest to mój środek lokomocji do i z pracy. Nie mam też czasu na jeżdżenie raz w miesiącu po nowy rower, więc wolę wydać już większe pieniądze na zabezpieczenie mojego jednośladowca.
Mam kolejne pytanie, mianowicie: Gdzie mogę nabić takie numery seryjne?
A o lokalizatorze gps już myślałem. Nawet znalazłem stonkę, na której mogę zamówić coś takiego: http://www.gps-do-roweru.sklep.pl/ wklejam, gdyby ktoś też szukał pomocy.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: armani » 11 maja 2016, o 11:18

Piter pisze:Mam kolejne pytanie, mianowicie: Gdzie mogę nabić takie numery seryjne?
A o lokalizatorze gps już myślałem. Nawet znalazłem stonkę, na której mogę zamówić coś takiego: http://www.gps-do-roweru.sklep.pl/ wklejam, gdyby ktoś też szukał pomocy.


No Stary, takie numery nabija się na policji. Oni mają obowiązek to zrobić na prośbę posiadającego. Jednak nie wiem czy coś trzeba za to zapłacić.
Lokalizator gps wydaje się dobrym pomysłem, zwłaszcza jeżeli zależy Ci na rowerze bo dojeżdżasz nim do pracy.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: Piter » 18 maja 2016, o 10:23

Wiem, właśnie zamówiłem, bo rower już kupiony. Jeszcze tylko pozostaje kupić przypinkę i wybrać się na pobliski komisariat.
Dziękuję, bardzo mi pomogłeś.
Pozdrawiam.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: Wojtek J » 27 lip 2016, o 10:22

Teraz kupuję dzieciom rowery wheeler i też zastanawiam się nad kwestią bezpieczeństwa. Wiadomo dzieciaki nie raz rzucą rower pod blokiem gdzieś polecą a to chwila moment. Popytam w sklepie co się najlepiej sprawdzi u nich- żeby to ogarnęli i nie zapominali zabezpieczyć zanim polecą np grać w piłkę.
no avatar
User

smutaska

Posty

94

Rejestracja

6 cze 2016, o 10:37

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: smutaska » 6 wrz 2016, o 10:49

My zastanawiamy się czy nie kupić pokrowce rowerowe http://www.rowerzysta.pl/akcesoria-rowerowe/pokrowce-rowerowe.html To chyba dobre rozwiązanie, gdy przez dłuższy czas nie używamy roweru. A nawet na zimę można go w ten sposób zabezpieczyć.
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: Cetra » 7 wrz 2016, o 15:09

Rower można zabezpieczać na różne sposoby, ale prawda jest taka, że jak złodziej bardzo chce, to zawsze coś wymyśli, żeby dopiąć swego. Mi też kiedyś ukradziono rower, z zamkniętego zsypu w bloku.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: Konek » 11 lip 2019, o 06:51

A ja natomiast zdecydowałem się na zakup roweru Kross MTB które możesz znaleźć tutaj http://pbrowery.pl/mtb-c-609_618.html który sprawdza się świetnie na różnych trasach. Ceny nie są złe jak np. w przypadku Kross Hexagon 7.0 - 2019 który zarówno trwałością i jakością jazdy bije na głowę wiele innych propozycji od konkurencji. Jak już znajdziesz jakiś dla siebie, koniecznie daj znać!
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Kupno roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą.

Postautor: wamies » 25 lis 2021, o 15:07

Zobacz ofertę na stronie https://awbike24.pl/, kupowaliśmy tam ostatnio rowery dla całej rodziny, mają na prawdę dobry sprzęt, świetnie się sprawdza. Oferta jest szeroka więc bez problemu wybraliśmy rowery dla siebie i dla dzieciaków, można od razu wybrać wszystkie akcesoria przydatne do jazdy na rowerze. A ceny mają na prawdę fajne, biorąc pod uwagę jakość sprzętu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]