Kupno nieruchomości

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

sergiusz

Posty

5

Rejestracja

23 maja 2013, o 11:09

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: sergiusz » 23 maja 2013, o 11:12

Jeśli chodzi o nieruchomości to opłaca się kupowanie mieszkań w dużych miastach o powierzchni 40-50 m, dwa pokoje. Takie mieszkania są najpopularniejsze na rynku. Pomimo kryzysu na pewno nie stanieją, a w między czasie można je wynajmować. Najlepiej jeśli to jest nowe budownictwo, blisko centrum.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: wiosna » 27 maja 2013, o 10:14

No tak, trzeba wiedzieć w jakiego typu nieruchomości inwestować, co jest najbardziej opłacalne, bo kupując mieszkanie w nieciekawej lokalizacji, może skazać się na niepowodzenie.
no avatar
User

forumowicz12

Posty

15

Rejestracja

5 cze 2013, o 15:51

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: forumowicz12 » 5 cze 2013, o 16:32

Inwestycje w nieruchomości moim zdaniem są idealnym rozwiązaniem, ale trzeba liczyć się z zamrożeniem pieniędzy na dłuższy okres.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: vicka » 14 cze 2013, o 23:47

Ciekawym i szybkim sposobem na inwestycje jest Pay Trade. Pay Trade Polska, to Elitarny Klub Biznesowy zrzeszający ludzi, którzy szukają świadomości biznesowej i inwestycyjnej. Pay Trade jest pośrednikiem i łączy Klubowiczów z wybranymi firmami. Daje on możliwość zakupienia tanio złota, umożliwia liczne szkolenia, które obnażają politykę bankową i pokazują w jaki sposób zdywersyfikować swój portfel. Do tego dochodzi jeszcze pakiet lojalnościowy. O Paytrade można dowiedzieć się więcej na na http://www.paytrade.eu/ oraz na spotkaniach otwartych oraz na Webinarach biznesowych w internecie lub na ekskuzywnych jednodniowych szkoleniach Golden Day
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: klar » 5 wrz 2013, o 09:20

Jeśli tylko macie odpowiedni kapitał to proszę bardzo - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Mi ... ,0,,,2737a Nie pamiętam kiedy po raz ostatni można było przejąć halę ze strefy ekonomicznej na takich warunkach. Tym bardziej jest to zaskakujące mając na uwadze fakt, że przecież bardzo mocno wydłużono okres funkcjonowania tych stref.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

JolaK

Posty

8

Rejestracja

19 wrz 2013, o 18:15

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: JolaK » 20 wrz 2013, o 21:31

Wydaje mi się że jest to chyba bardzo dobry okres na inwestycje w nieruchomości bez względu na to czy to będzie pod biuro czy mieszkanie do wynajęcia, bo jest to inwestycja na długie lata. Zwłaszcza że ceny nie są wygórowane.

________________________________________________________
Największe wyprzedaże
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: bizz » 26 wrz 2013, o 12:41

Jeśli szukacie nieruchomości w Krakowie to sprawdźcie na http://www.nowemieszkaniakrakow.apartamenty.pl/ .
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: apogeum » 8 paź 2013, o 07:12

Ciekawe nieruchomości w Krakowie widziałem ostatnio na tym portalu - jest tam bardzo duży wybór mieszkań. Sam swego czasu szukałem mieszkania pod wynajem i właśnie tam znalazłem bardzo ciekawe mieszkanko tak więc warto sobie zobaczyć.
no avatar
User

pepper

Posty

65

Rejestracja

22 paź 2012, o 10:54

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: pepper » 9 paź 2013, o 06:44

Muszę wam powiedzieć, że w wielu miastach pojawiły się bardzo ciekawe przeceny ofert mieszkań. Gdy patrze na ceny mieszkań w pobliskiej Bydgoszczy http://www.meritum-nieruchomosci.pl/- to muszę stwierdzić, że Ci co planują zakup własnego M mogą przebierać w ofertach.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Kupno nieruchomości

Postautor: lwiątko » 9 paź 2013, o 15:34

Zgadzam się, że Ci, którzy mają wolne oszczędności powinni inwestować w nieruchomości - to najpewniejsza lokata. Przy okazji, może pomocna będzie jakaś agencja nieruchomości w Gdańsku? – link do pierwszej z brzegu. Wydaje mi się, że Trójmiasto zawsze będzie w cenie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]