Kupno mieszkania, wynajem

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

hiacynt

Posty

3

Rejestracja

28 kwie 2011, o 22:13

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: hiacynt » 3 maja 2011, o 22:54

Skoro studenci odpadają, to komu zamierzasz wynajmować mieszkanie ?
Dzisiaj ludzie potrafią kalkulować bardziej, większość wie że lepiej wziąć kredyt który miesięcznie wyjdzie np. 750 zł i spłacać swoje własne mieszkanie, aniżeli płacić komuś 500 czy więcej czynszu za wynajem.
no avatar
User

początkujący

Posty

6

Rejestracja

16 kwie 2011, o 23:21

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: początkujący » 5 maja 2011, o 21:59

Nie zapominaj, że wielu ludzi na starcie lub niedługo po starcie nie stać jeszcze zwyczajnie na kredyt, albo co więcej - bank kredytu im nie przyzna. Takie są realia. To nie USA, gdzie kredyt każdy na wszystko dostaje. Zresztą po kryzysie to i u nich chyba szał na kredyty się skończył.
no avatar
User

econom

Posty

3

Rejestracja

16 kwie 2011, o 23:28

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: econom » 7 maja 2011, o 00:27

początkujący dobrze myśli, jeśli nie zginie po drodze w gąszczu ofert i przepisów, to masz realne szanse gościu na dobre zainwestowanie pieniędzy. Tak więc powodzenia, zdawaj relacje co jakiś czas (przynajmniej fajnie by było wiedzieć jak Ci poszło)
no avatar
User

hiacynt

Posty

3

Rejestracja

28 kwie 2011, o 22:13

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: hiacynt » 7 maja 2011, o 22:34

W takim razie powodzenia Ci życzę (nie to nie ironia), odezwij się koniecznie jak coś się będzie działo w tej sprawie więcej u Ciebie.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Kocica » 12 sty 2013, o 08:58

początkujący pisze:Studenci to jest jakaś opcja do wynajmu, jednak z mojej strony raczej niechętnie. Mieszkania nie szanują zbytnio, imprezują wiele, a na remont składka w ich przypadku będzie ciężka...


No właśnie moja babcia niedawno wynajmowała takiej parce mieszkanie, a potem musiała wkładać kasę w remont łazienki : kafle zbite, lustro w kawałkach, syf na ścianach (rzygali) koszmar jakis.
Na szczęście ma mnie i razem zaplanowałyśmy przyzwoity remont łazienki (stąd parę inspiracji) i teraz szukamy tylko rodzinom żeby wynająć - mniej syfu potem zostaje
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 07:52

Myślę, że kupno mieszkania to dziś bardzo dobra inwestycja. Warto poszukać jakiejś ciekawej oferty na ogłoszeniach nieruchomości. Grunt to mieć z czego wybierać, żeby postawić na najbardziej opłacalną opcję.
no avatar
User

kppmalgorzata

Posty

2

Rejestracja

9 mar 2013, o 17:14

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: kppmalgorzata » 9 mar 2013, o 17:25

Popieram przedmówcę. Studentów łatwo znaleźć, zwłaszcza blisko uczelni, ale upilnować najtrudniej. Komukolwiek wynajmiesz musisz go często odwiedzać. Np. osobiście przychodzić co miesiąc po czynsz.
nawet wtedy mogą zdążyć się zniszczenia i niezaplanowane koszty. Można pobrać kaucję, np. za 2 m-ce. Należy dokładnie domówić kto płaci koszty bieżące i jak to ma się odbywać. Nie może być sytuacji, że nie masz informacji co miesiąc o opłacie czynszu czy wody...
Tak czy siak zmieścisz się w średniej - obecnie liczy się, że stopa zwrotu z wynajmu jest równa inflacji.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: kolaa » 8 paź 2013, o 11:55

Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Margines Błędu

Posty

16

Rejestracja

18 wrz 2013, o 20:06

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Margines Błędu » 10 paź 2013, o 15:51

Może i studenci nie szanują zbytnio wynajmowanych mieszkań, ale zawsze można je wynajmować osobom pracującym, dorosłym czy z dziećmi. Wtedy będzie zupełnie inaczej. Ja się właśnie rozglądam za mieszkaniem do kupienia i przychylam się ku jednemu z tych tanie mieszkania warszawa. Może mi coś doradzicie?
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: wiosna » 11 paź 2013, o 09:44

Moja kuzynka wynajmuje swoje dwa mieszkania rodzinom z dziećmi i nie ma z nimi żadnych problemów. Grunt to wybrać sobie odpowiednich lokatorów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron