Kuchnia na każdy wymiar

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

karidon

Posty

8

Rejestracja

13 sie 2020, o 05:53

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: karidon » 28 sie 2020, o 04:34

Mi potrzebna jest krajalnica ultrasoniczna ADV Polska to producent polecany przez wielu innych klientów. W tej cenie najbardziej opłaca się właśnie tutaj czy polecicie coś innego?
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: pankracy » 18 wrz 2020, o 08:23

Skoro wszyscy polecają dobre firmy od mebli na wymiar, to i ja dorzucę swój typ - rekomenduję Wam usługi firmy KG Meble.
U mnie rządzi klasyka, nawet mi agd dobrali takie bardziej w stylu retro, idealnie to ze sobą wszystko współgra. Oczywiście akcesoria solidne, markowe, nie jest to chińszczyzna, okucia Blum, cichy domyk itp.Świetnie się spisali przy projekcie kuchni, a chcę z nimi jeszcze zaplanować szafę do przedpokoju. Solidny i pewni w branży. Polecam!
no avatar
User

anka66

Posty

5

Rejestracja

20 lis 2020, o 06:49

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: anka66 » 17 lut 2021, o 20:36

Czy znacie firmy z branży kuchnie na wymiar Poznań? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która robi piękne kuchnie i ma wolne terminy w najbliższym czasie. Ostatnio znalazłam firmę DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli, czy korzystaliście z ich usług? http://degosh.pl/meble-na-wymiar/
no avatar
User

Donata1999

Posty

214

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: Donata1999 » 19 wrz 2022, o 12:16

Szukają blatów granitowych polecam udać do zakładu kamieniarskiego np. https://www.kamieniarstwokowalczyk.com.pl/ w Skierniewicach, bo zapłacicie 2x mniej niż za taki sam blat w sklepie z meblami.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: kcaj » 3 paź 2022, o 19:10

Kamień jako blat? Czemu nie. Da się zrobić w dowolnym kolorze, czy to tylko naturalne rozwiązania? Bo mając płytę gazową wykończoną szkłem, czarnym, fajnie by było to wpasować w taki blat. I może by się dało tak sfrezować otwór, by cała płyta gazowa Solgazu zagłębiła się w blacie i powstała równa powierzchnia. Pewnie by to kosmicznie wyglądało, jak te płyty. I spokojnie można by wtedy garnki przesuwać między blatem a płytą.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1584

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: krystynaaa » 28 lis 2022, o 12:29

Z czystym sumieniem mogę polecić wam bardzo dobre rozwiązanie jakim jest frytkownica beztłuszczowa air fryer XXL z Ariete. Mam ją od niedawna i faktycznie sprawdziła się u mnie super, dodatkowo wyróżnia się ona wysoką jakością
no avatar
User

stoperek

Posty

3488

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: stoperek » 13 mar 2023, o 09:11

Osobiście polecam podczas projektowania mebli do kuchni lub łazienki zaopatrzyć się w akcesoria i systemy które znajdziecie w ofercie https://phu-gral.eu/pl/c/Nozki-plastikowe/991. Posiadane przez nich produkty charakteryzują się bardzo wysoka jakością i wysoka estetycznością wykonania. Znajdziecie w ich ofercie m.in. akcesoria meblowe, podnośniki meblowe, uchwyty meblowe SIRO, system wysuwu szuflad, wkłady na sztućce, kosze cargo, półki Le Mans, maty dekoracyjne SIBU, listwy przyścienne. Wizyta w tym miejscu z pewnością będzie należała do udanych.
no avatar
User

ursacheba

Posty

47

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: ursacheba » 15 mar 2023, o 21:38

W przypadku kuchni na wymiar mamy czasem sporo ułatwień, bo można sobie bardziej dopasować pod swoje wymagania. I pod sprzęt. No i pod możliwości pomieszczenia :) Bo jednak kuchnie u nas to spore wyzwanie. Można tu jednak poszaleć, jak ma się możliwość. Zrobić fajny układ, ustawić wysoko piekarnik, by był pod ręką itd. Takie piekarniki jak SP50 Solgazu to śmiało można stawiać właśnie wyżej, bo i fajnie wyglądają ale i ich rozmiar jest całkiem rozsądny, bo to nie te największe piekarniki. To takie akurat :)
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: Kleo » 18 maja 2023, o 19:04

Kiedy rozmawia się o kuchni, warto wspomnieć o sklepie z bateriami kuchennymi https://www.sotbe.com/ warto zainwestować w dobrą jakość która będzie służyć na lata :)
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1584

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Kuchnia na każdy wymiar

Postautor: krystynaaa » 25 maja 2023, o 07:25

Akurat ja mam dylemat jakie kolory do kuchni połączonej z salonem najlepiej wybrać
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.123s | 12 Queries | GZIP : Off ]