Księgowy czy biuro rachunkowe

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

mwpol

Posty

32

Rejestracja

15 wrz 2010, o 14:01

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: mwpol » 12 sty 2012, o 00:18

Cóż każdy może mieć swoje zdanie. Sam uważam, że najkorzystniejsze jest biuro
Awatar użytkownika
User

merkawot

Posty

20

Rejestracja

2 sty 2012, o 09:50

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: merkawot » 24 sty 2012, o 09:36

Moim zdaniem jednak księgowy, tylko porządny. Z biurami rachunkowymi mam kiepskie wspomnienia (jedno zrobiło mi takiego bubla, że dziękowałem wspólnikowi, który przejrzał wszystko kilkakrotnie). W końcu zatrudniliśmy osobę odpowiedzialną za to. Co prawda na wstępie zażyczyła sobie całego pakietu Infora (m.in. "Księgowość" Inforlexa), ale efekty są i jestem bardzo zadowolony.
no avatar
User

mwpol

Posty

32

Rejestracja

15 wrz 2010, o 14:01

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: mwpol » 31 sty 2012, o 21:52

@merkawot nie znam dokładnie Twojej sytuacji i Twych doświadczeń więc nie będę negował tego co mówisz :)
Każdy z nas może mieć inny optymalny wybór, dostosowany do indywidualnej sytuacji. Przykładowo rozliczanie osobiście w wielu przypadkach też może być dobrym rozwiązaniem. Obecnie na rynku znajduje się specjalistyczna prasa pozwalająca szybko zorientować się w tych wszystkich "niuansach księgowych". Przykładowo takim całkiem merytorycznym zbiorem jest "ekspert księgowy" na który ostatnio się natknąłem.
W mojej sytuacji sam bym się z tym wszystkim nie obrobił, ale jak pisałem dla wielu mikro-przedsiębiorców może to być najkorzystniejszy wybór
no avatar
User

Pawełł

Posty

5

Rejestracja

13 gru 2012, o 10:05

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: Pawełł » 13 gru 2012, o 10:20

Musiałeś mieć pecha i tyle. Osobiście uważam, że biura rachunkowe i księgowość online to bardzo dobre rozwiązanie. Ja polecam http://superksiegowa.pl/. Od jakiegoś czasu współpracuję z tą firmą i wszystko jest jak należy. Poza tym, nawet jeżeli oni popełnią błąd, to oni go również naprawiają. Są na tę okoliczność ubezpieczeni.
no avatar
User

Tymon

Posty

5

Rejestracja

29 gru 2012, o 07:36

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: Tymon » 29 gru 2012, o 09:56

Jeśli prowadzimy jednoosobową działalność lub dorywczo kogoś zatrudniamy, z powodzeniem można korzystać z księgowości online lub samu prowadzić rozliczenia. Ja nie mam z tym problemów, dodatkowo ukończyłem studia doradztwo podatkowe tak więc w kwestiach księgowych radzę sobie nieźle. Można w ten sposób zaoszczędzić przynajmniej kilkaset złotych miesięcznie.
no avatar
User

Adam_Smo

Posty

87

Rejestracja

21 wrz 2012, o 11:36

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: Adam_Smo » 3 sty 2013, o 08:32

Tymon pisze:Jeśli prowadzimy jednoosobową działalność lub dorywczo kogoś zatrudniamy, z powodzeniem można korzystać z księgowości online lub samu prowadzić rozliczenia. Ja nie mam z tym problemów, dodatkowo ukończyłem studia doradztwo podatkowe tak więc w kwestiach księgowych radzę sobie nieźle. Można w ten sposób zaoszczędzić przynajmniej kilkaset złotych miesięcznie.


Dobry pomysł. Inwestujesz tylko w swoje studia na tym kierunku, a później samemu prowadzi się księgowość. :)
no avatar
User

kozik1

Posty

5

Rejestracja

13 lut 2013, o 12:06

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: kozik1 » 13 lut 2013, o 13:20

Moim zdaniem lepiej skorzystać z usług księgowego dobrego
no avatar
User

alina99

Posty

10

Rejestracja

27 lut 2013, o 16:58

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: alina99 » 1 mar 2013, o 07:53

Ja zdecydowałam się ba biuro rachunkowe - zawsze mają większą kontrolę nad sobą niż zwykły księgowy, którego nikt w firmie nie przypilnuje, bo sama i tak przecież się na tym nie znam. Grunt to wybrać odpowiednie biuro księgowe. Ja długo szukałam, ale w końcu trafiła do firma ALFA - biuro rachunkowe Warszawa. Współpracuję z nimi już drugi rok i nie ma żadnych problemów.
no avatar
User

Kowalewski47

Posty

10

Rejestracja

27 lut 2013, o 16:12

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: Kowalewski47 » 3 mar 2013, o 09:35

jak dla mnie to księgowy, najlepiej taki który zajmuje się tylko tyle.Orientacyjnie bierze ok 200 zł więc jak dla mnie to ok
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: mareczek » 30 mar 2013, o 18:19

Moim zdaniem lepsze jest biuro rachunkowe. Sam korzystam z tego biura
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.162s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron