Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

irka073

Posty

2

Rejestracja

12 sie 2013, o 13:59

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: irka073 » 12 sie 2013, o 14:20

Chyba fajny motyw to poszukać w rodzinie jakiejś osoby, która zajmuje się księgowością. Nie ma to jak się wspierać! ;)
no avatar
User

sasanka653

Posty

3

Rejestracja

15 lip 2013, o 16:28

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: sasanka653 » 12 sie 2013, o 15:52

Tylko poprzez biuro - wiadomo, że na początku firma tnie koszty jak może, ale tutaj oszczędności i niewiedza może nas sporo kosztować, a czas potrzebny na naukę lepiej wykorzystać na zarabianie pieniędzy.
Profesjonalny system kolejkowy dla firm i urzędów
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Piaskowa » 20 sie 2013, o 12:24

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe online. Ja korzystam z biura na http://www.ebilans.net Takie sprawy powinno się powierzać profesjonalistów, gdyż są to zbyt poważne sprawy, by zajmował się nimi ktoś, kto się na tym nie zna do końca.
no avatar
User

aniajarnicka

Posty

8

Rejestracja

12 mar 2013, o 21:17

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: aniajarnicka » 9 wrz 2013, o 18:08

Moje obroty nie pozwalają mi na zatrudnienie biura a nie mam wiele księgować. Kupiłam łatwy w obsłudze program fakturowanie i drugi program Delegacje,ponieważ moja praca polega na częstych wyjazdach. To mi ułatwia samodzielne księgowania. Za program zapłaciłam raz a nie co miesiąc.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: kolaa » 11 wrz 2013, o 20:18

U mnie zajmuje się tym biuro rachunkowe http://www.biuromagdalena.pl/ . Biuro jest nie drogie, a zarazem jest bardzo profesjonalne.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Igor

Posty

2

Rejestracja

23 wrz 2013, o 23:30

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Igor » 23 wrz 2013, o 23:38

Znajomy który prowadzi od niedawna firmę (handel na Allegro) też szukał oszczędności i zdecydował się sam prowadzić księgowość. Skutek był taki, że robił to nieumiejętnie, zrobił kilka pomniejszych błędów i skończyło się karą finansową ze Skarbowego.
Nie polecam prowadzić samemu księgowości, gdy nie ma się w tym doświadczenia.
Hej. Jestem Igor i prowadzę stronę terazbiznes.pl
no avatar
User

adamo

Posty

2

Rejestracja

24 wrz 2013, o 08:02

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: adamo » 24 wrz 2013, o 08:12

To chyba zawsze sprawa indywidualna i zależy od kilku czynników:

-jak dużą i skomplikowaną mamy działalność
- ile różnych obowiązków księgowych nasza działalność generuje
- czy się znamy na tym
- ile mamy innych obowiązków/zadań w naszej działalności (czy w ogóle będziemy mieli czas na naszą księgowość)

Przemyślawszy te rzeczy, można podjąć racjonalną decyzję.
By obniżyć koszty firmy, warto skorzystać z kodu zniżkowego na księgowość internetową, który dostępny jest pod TYM linkiem. Kod daje zniżkę nawet 75%.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: kolaa » 10 paź 2013, o 09:26

Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości w małej firmie to można prowadzić ją samemu. Przy większych i bardziej skomplikowanych działalnościach lepiej skorzystać z pomocy biura rachunkowego. By ograniczyć koszty można skorzystać z pełnej księgowośći online. Tym samym ograniczysz czas, ponieważ podgląd do wszystkich dokumentów masz online.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: apogeum » 13 sty 2014, o 15:48

Nie każdy zna się na tyle na rachunkowości aby poradzić sobie sam z zawiłościami rachunkowości. Sam mimo iż posiadam podstawy nie odważyłbym się raczej prowadzić księgowości w mojej firmie.
Warto jest skorzystać z usług internetowego biura rachunkowego: http://www.infakt.pl/ - można sobie je bez problemu przetestować ponieważ 60 dni korzystania jest praktycznie za darmo ;) Jak dla mnie jest to bardzo duża oszczędność czasu jak i naszych pieniędzy.
no avatar
User

ewelina70

Posty

8

Rejestracja

27 sty 2014, o 20:44

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: ewelina70 » 27 sty 2014, o 20:50

Ja korzystam aktualnie z usług księgowej http://www.saldoradom.com.pl jest to profesjonalne biuro rachunkowe, a księgowość rozliczna jest za nie duże pieniądze. Teraz przepisy się tak zmieniają, zę nie jest się samemu w stanie tego robić
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.153s | 12 Queries | GZIP : Off ]