Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Manna » 20 mar 2017, o 12:58

Przez biuro, pracy jednak trochę jest a doba niestety sama się nie rozciąga, nie ma co od razu księgowej na stałe zatrudniać tylko mieć biuro z którym na stałe się współpracuje i tyle, gama z Warszawy jest bardzo dobre, szybko działają, profesjonalnie, bez zawyżania kosztów
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Bingo42 » 29 mar 2017, o 13:19

Ja zdecydowałem się na biuro rachunkowe Stencel - http://www.biuro-stencel.pl/oferta.html . Samemu w pewnym momencie to nie sposób ogarnąć wszystko, choć trochę w księgowości siedziałem. Teraz biuro wszystkim się zajmuje za mnie, zawsze to jedno zmartwienie z głowy mniej. No i mam pewność, że wszystko zostanie profesjonalnie zrobione. A to biuro jest w Olsztynie, gdyby ktoś był zainteresowany.
no avatar
User

Apaczka.pl

Posty

20

Rejestracja

28 kwie 2017, o 03:36

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Apaczka.pl » 28 kwie 2017, o 04:02

Z doświadczenia mogę podpowiedzieć, że samodzielnie tak do końca możemy nigdy nie znaleźć czasu na wszystkie rozliczenia i pogubimy się w całym stosie papierów, więc zdecydowanie lepiej będzie powierzyć to fachowcom z biura rachunkowego, a taką współpracę możemy nawiązać online.
no avatar
User

wskazowka998

Posty

12

Rejestracja

4 maja 2017, o 21:05

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: wskazowka998 » 4 maja 2017, o 21:57

jeżeli chodzi o mnie, to ja korzystam z usług biura rachunkowego, a wspomagam się systemem https://www.bizin.pl/ , tzn tam robię faktury a oni sobie tylko importują dane, nie muszą ich od nowa przepisywać. przez to nie muszę za często się u nich pojawiać, co jest dla mnie dużym plusem ze względu na brak czasu po prostu.
no avatar
User

Primares

Posty

1

Rejestracja

10 maja 2017, o 09:10

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Primares » 10 maja 2017, o 09:16

W dzisiejszych czasach zewnętrzne firmy zapewniają już praktycznie wszystko. Nawet istnieje coś takiego jak pogotowie kadrowe 24 h , jeśli w Twojej firmie brakuje pracowników, zewnętrza firma przyśle wykwalifikowanych specjalistów. Zaskakujące jak to wszystko sprawnie i szybko działa. Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach jest naprawdę dużo łatwiejsze.
no avatar
User

Blixet.pl

Posty

15

Rejestracja

12 maja 2017, o 05:54

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Blixet.pl » 12 maja 2017, o 06:12

To wydaje mi się dobrą i wygodą opcją ponieważ samodzielnie można utonąć w stosach faktur i rachunków, dokumentów, a współpracując z biurem rachunkowym przynajmniej wiemy, że ktoś ma kontrole nad naszymi sprawami.
Blixet.pl drukarki 3D.
no avatar
User

MisiaGrad

Posty

6

Rejestracja

28 lip 2017, o 09:44

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: MisiaGrad » 28 lip 2017, o 09:48

W kwestii programów do fakturowania polecam zajrzeć na http://www.graphcom.pl - zajmują się pozyskiwaniem takich programów i pomagają w ich obsługiwaniu.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 05:53

Patrząc przez pryzmat własnego doświadczenia, mogę powiedzieć iż zdecydowanie lepiej i wygodniej będzie nawiązać współpracę z dobrym biurem rachunkowym niż prowadzić księgowość samodzielnie, co zabiera nam dodatkowy czas i nerwy.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: atama » 3 wrz 2017, o 18:57

Samodzielnie na pewno nie - za dużo przepisów, które przecież ciągle się zmieniają. Druga sprawa to taka, że nie miałabym fizycznie możliwości się tym zajmować bo prowadząc biznes i zatrudniając ponad 15 osób muszę skupić się przede wszystkim na pozyskiwaniu klientów i monitorowaniu tego co robią pracownicy. Jeśli chodzi o dobre biuro to polecam Kasprzyk i Niziołek ( biura w Gliwicach i Sosnowcu ). Specjalizują się w podatkach i kadrach, żadnych przestojów, wszystkie wyliczenia na czas.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: kewlar » 10 wrz 2017, o 18:32

Jeśli firma jest niewielka i macie choć ciut czasu i pojęcia o papierkowej robocie to z pomocą https://wfirma.pl/ da się radę ogarnąć formalności samodzielnie. W razie wątpliwości można liczyć na fachowe wsparcie techniczne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.165s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron