Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: aniaola37 » 20 gru 2016, o 14:13

Ja zdecydowałam się na biuro rachunkowe płock i był to strzał w dziesiątkę :) Bardzo dobra jakość usług i spore doświadczenie :)
no avatar
User

Baśka

Posty

5

Rejestracja

1 sty 2017, o 23:58

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: Baśka » 3 sty 2017, o 14:36

Ja natomiast mogę polecić http://www.favore.pl/150562_biuro-rachu ... askie.html, wszystko przebiegło bez zarzutu, a w dodatku dostałam rabat
no avatar
User

kamelia

Posty

52

Rejestracja

28 lip 2016, o 08:01

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: kamelia » 9 sty 2017, o 12:01

Biuro rachunkowe potrafi słono policzyć za usługi... Nie lepiej prowadzić więc firmową księgowość samodzielnie? To wcale nie jest takie trudne, tym bardziej że można skorzystać z narzędzi internetowych, w postaci takiej platformy: https://wfirma.pl/?ref=e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7
Jest tam np. program do rozliczania faktur online, prowadzenia księgi przychodów, rejestrów VAT, ewidencji przychodów dla ryczałtowców i wiele innych.
Awatar użytkownika
User

maderof

Posty

7

Rejestracja

13 sty 2017, o 12:48

Lokalizacja

Koszalin

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: maderof » 13 sty 2017, o 13:16

Jak ma się malutkie przedsiębiorstwo to można działać w tej sferze na własną rękę, nie bez powodu powstało tyle programów komputerowych, w których można policzyć dosłownie wszystko, od PIT-ów począwszy, a kończąc na składkach ZUS, by nie móc robić tego samemu. Zresztą, każdy przedsiębiorca powinien znać się choć trochę na przepisach kodeksu prawa pracy, zmianach w ustawach o rachunkowości czy podatkach, bo brak nieznajomości nie uchroni przed nałożeniem kary w przypadku kontroli z urzędu.
Większość tych programów od razu ma zaprogramowane interaktywne komórki, które same sumują wartości więc nawet nie potrzeba kalkulatora.
Chyba, że uznamy, że na wstępie naszej działalności bierzemy na głowę zbyt dużo kwestii do ogarniania, żeby jeszcze uczyć się od zera księgowości więc korzystanie z usług takiego biura zawsze jest dobrą alternatywą, która oszczędza przede wszystkim czas.
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: majja » 7 lut 2017, o 17:09

Oczywiście, że na księgowości warto się znać, ale im większa firma tym więcej pracy jest w tym zakresie. Z pomocą biura nie tylko oszczędzamy czas ale i mamy tą pewność, że wszystko jest zrobione tak jak należy i we właściwym terminie. Wiem co to znaczy mieć bałagan w papierach - nigdy więcej. Usługi księgowe prowadzi nam teraz Mac Accounting (warszawska firma) i od tego czasu zero problemów.
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: HeczkoK » 15 lut 2017, o 19:14

warto powierzyć sprawy księgowe fachowcom dlatego polecam biuro Wiol współpracuję z nimi od lat
no avatar
User

cezaryleszko

Posty

1

Rejestracja

28 lut 2017, o 14:10

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: cezaryleszko » 28 lut 2017, o 14:13

Również jestem zdecydowanego zdania, że bezpieczniej jest skorzystać z usług biura rachunkowego. Cena takiej opieki jest na prawdę niewysoka, śmiem nawet twierdzić, że nieadekwatnie niska do spokoju jaki zyskujemy skoro nam odchodzą zmartwienia związane ze sprawami urzędowymi. Zyskujemy ponadto dużo czasu, który możemy poświęcić właśnie na rozwój biznesu :) Jeżeli rozglądacie się za takim biurem to polecić mogę http://kancelaria-expert.pl/. Fachowcy z tej kancelarii znają się na swoim fachu.
no avatar
User

majmira44

Posty

1

Rejestracja

28 lut 2017, o 16:57

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: majmira44 » 28 lut 2017, o 16:59

A ja od roku korzystam z pomocy BiG Biura Rachunkowego i jestem zadowolona z efektów ich pracy. Takie biuro podatkowe Opole to świetne rozwiązanie niż samemu zajmowanie się wszystkimi papierami i rachunkami. To biuro robi jeszcze u mnie rozliczenie płac. Sama na pewno nie dałabym sobie rady.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: reton12 » 8 mar 2017, o 06:25

Ja korzystam ze sprawdzonych usług i rozwiązań dotyczących doradztwa podatkowego. Uważam, że nie mam na tyle kompetencji aby znać i być na bieżąco ze wszystkimi rozwiązaniami podatkowymi. Zaufałam prawnikom i specjalistom z firmy Rodl Partner http://www.roedl.com/pl/pl/home.html . Jestem zadowolona z profesjonalizmu doradców. Zawsze znajdą czas, a przede wszystkim zaoferują najlepsze rozwiązanie. Mimo iż nie mam dużej firmy to cenię sobie ich rzetelne i sumienne podejście do każdego problemu.
no avatar
User

jeni

Posty

26

Rejestracja

6 lut 2017, o 17:37

Re: Księgowość - samemu czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: jeni » 8 mar 2017, o 11:34

Według mnie tylko przez firmę zajmująca się finansami i to sprawdzona firmę, ja mogę polecić tę: http://www.roedl.com/pl/pl oprócz księgowości prowadza również audyty dla firm, jeśli planujesz założyć własną firmę, dobrze znać ten adres ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron