Książki z zakr. psychologii biznesu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Książki z zakr. psychologii biznesu

Postautor: Urban30 » 3 mar 2013, o 08:10

Potrzebne mi jakieś dobre książki z zakresu psychologii biznesu - chodzi dokładnie o kwestia motywacji, manipulacji i technik sprzedaży, ale oczywiście podciągnietych pod kwestie psychologiczne. Wszedłem sobie na ranking polecany psycholog i myślalem że może tam są gdzies takie pozycje wypisane, ale nie, tylko lekarze sami, więc pytam - z jakich książek i poradników korzystacie w tej kwestii?
Joe Girarda mam, jeszcze innych bym poczytał..
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Książki z zakr. psychologii biznesu

Postautor: troll8 » 29 wrz 2020, o 21:03

Urban30 pisze:Potrzebne mi jakieś dobre książki z zakresu psychologii biznesu - chodzi dokładnie o kwestia motywacji, manipulacji i technik sprzedaży, ale oczywiście podciągnietych pod kwestie psychologiczne. Wszedłem sobie na ranking polecany psycholog i myślalem że może tam są gdzies takie pozycje wypisane, ale nie, tylko lekarze sami, więc pytam - z jakich książek i poradników korzystacie w tej kwestii?
Joe Girarda mam, jeszcze innych bym poczytał..

Polecam Ci w takim razie wejść na sklep internetowy https://capitalbook.com.pl/ gdzie mają wiele takich tytułów książek o biznesie. Naprawdę można się z nich wiele nauczyć.
no avatar
User

olivia_shu

Posty

12

Rejestracja

23 lip 2021, o 16:10

Re: Książki z zakr. psychologii biznesu

Postautor: olivia_shu » 5 wrz 2021, o 19:00

Ja bardzo polecam przejrzeć ofertę księgarni wysyłkowej ARKADY.INFO, bo mają w ofercie wiele wartościowych książek, z których można coś wyciągnąć i zdobyć nowe umiejętności. Na pewno znajdziesz tam pozycje z zakresu psychologii biznesu. Ceny dostępnych u nich książek są bardzo racjonalne, a zamówienia są szybko realizowane. Naprawdę warto ich znać!
no avatar
User

arabika

Posty

1276

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Książki z zakr. psychologii biznesu

Postautor: arabika » 5 mar 2022, o 10:57

To prawda jest to niezwykle ważna kwestia i ja również jestem zdania, że gdy tylko mamy możliwość to jak najbardziej na pewno fajnie jest wiedzieć również o tym co czytać i czyjego autorstwa. Od siebie dodam, że Jacek Walkiewicz książki są na pewno godne polecenia i właśnie ja jestem na etapie ich czytania w tym momencie.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Książki z zakr. psychologii biznesu

Postautor: karla » 20 lip 2022, o 14:08

Wiesz co? Duże takich książek i poradników w tym https://sklep.zwierciadlo.pl/ sklepie widziałam, musisz tam koniecznie zajrzeć a może to jest to czego konkretnie szukasz. Też planuję zamówić tam kilka książek bo wyjeżdżam na urlop i wato ze sobą mieć coś do czytania
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 12 Queries | GZIP : Off ]