Kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej

Postautor: Unima » 28 maja 2015, o 13:15

Ja brałam kredyt z Idea Banku na założenie działalności i jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z obsługi bo dają Ci profesjonalnego doradcę, który pomaga przy wszystkich formalnościach, a wiadomo że jak się jest niedoświadczonym to można się łatwo w tym pogubić. Polecam brać u nich :)
no avatar
User

konan84

Posty

2

Rejestracja

29 maja 2015, o 09:16

Re: Kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej

Postautor: konan84 » 29 maja 2015, o 09:19

A co myślicie o tych bezzwrotnych pożyczkach które oferują Taxe Care i Idea Bank? Czy ktoś korzystał już może?
Idź za swoim pragnieniem
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej

Postautor: monika335 » 3 lip 2015, o 14:31

Jeśli rzeczywiście jest bezzwrotna, to może być to dobry pomysł na sfinansowanie działalności. Tylko radzę dobrze wczytać się w szczegóły. Możesz również poczytać wątki n forach kredytowych http://www.hipoteczny-kredyt.info/kredy ... odach.html lub poprosić w takim miejscach o opinię.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej

Postautor: samotna » 15 paź 2015, o 06:42

Na rozruch firmy, można skorzystać z propozycji https://www.proficredit.pl/ Mają bardzo ciekawa ofertę dla firm. Bez potrzeby przedstawiania masy zaświadczeń i na dobrych warunkach. Można też skorzystać z opcji bezpłatnego odroczenia rat. Chyba takiej możliwości nie dostanie się nigdzie indziej.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej

Postautor: oksana » 18 paź 2015, o 17:58

A powiedzcie mi, czy orientujecie się czy podczas wykupu upadłej spółki mogę liczyć na kredyt lub inne dodatkowe wsparcie finansowe? Wiem, ze http://www.abconsulting.pl/kupie-sprzedam-spolke.html oferuje takie usługi i zastanawiam się czy nie spróbować.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej

Postautor: OndajOn » 30 cze 2022, o 17:56

Dobrze jest pożyczać pieniądze po konsultacji ze specjalistą, by przypadkiem nie nadepnąć na minę i nie popaść w długi. Mój przyjaciel kiedyś nabrał bezmyślnie tyle chwilówek, że ostatecznie popadł w pętlę zadłużenia. Na szczęście w jego przypadku możliwa była konsolidacja pożyczek pozabankowych Gdańsk i jakoś udało mu się ten problem rozwiązać
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.123s | 12 Queries | GZIP : Off ]