Kredyt dla firmy

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Michson17

Posty

1

Rejestracja

9 kwie 2018, o 11:14

Kredyt dla firmy

Postautor: Michson17 » 9 kwie 2018, o 11:16

Cześć ;)
Reprezentuję firmę Prywatni Bankierzy.

Chciałbym poinformować o możliwości uzyskania środków kredytowych dla firmy od 50tys. do 500tys. zł, bez zabezpieczenia na dowolny cel.
Wymagania:
1.Bycie na książeczce przychów i rozchodów(działalność, spółka cywilna, spółka jawna)
2. Działalność musi mieć co najmniej rok.
3. Bieżący BIK powinien być czysty.
Jest to dobra opcja np. dla kogoś kogo wniosek kredytowy został odrzucony przez niekompletny algorytm bankowy

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu poprzez maila - michson17@wp.pl
no avatar
User

szymon554a

Posty

3

Rejestracja

15 maja 2018, o 15:00

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: szymon554a » 15 maja 2018, o 15:01

Tak samo się zastanawiam nad kredytem dla firmy i nie wiem która oferta była by najlepsza dla mnie.

_______________________________________________________
http://iirp.pl/biznes-i-finanse/pozyczk ... ajtanszej/
no avatar
User

zella49

Posty

20

Rejestracja

13 cze 2018, o 19:51

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: zella49 » 13 cze 2018, o 20:10

Witam
Czy stoisz przed biznesem i szukasz kapitału, aby zrealizować swoją wizję? Lub: Czy masz obiecujący pomysł na biznes, który przy odpowiednim finansowaniu, zapewnia zrównoważony wzrost i zyski? Zapewniamy niezbędne inwestycje. Jeśli masz projekt obiecujący wzrost i trwałe zyski, skontaktuj się z nami, abyśmy z wyprzedzeniem podchodzili do projektów finansowych z uwagą i rezerwacjami, pisząc do nas przez e-mail: h.blanke70@yahoo.com
Z nami masz odpowiednie środki finansowe na realizację projektu!
Pozdrawiam
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: Fards » 22 cze 2018, o 17:12

Hmmmm ciężko powiedzieć. Z bankami bywa różnie, ja wiem, że oni często bez wystarczającego uzasadnienia lubią odmówić udzielenia pożyczki. Trochę straszne, no ale zabezpieczają się już na każdy sposób. Z kolei istnieją firmy udzielające pożyczek pozabankowych - radzę jednak porządnie zweryfikować. Krzaków nie brakuje. Ja mogę polecić ze swej strony Financial home. Rozsądni ludzie.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: yupixer » 23 cze 2018, o 19:08

Polecam Ci przyjrzeć się stronei http://kredytowo.org/ ;) Tam znajdziez porównanie wielu ofert kredytowych, a to jest bardzo pomocne podczas wybierania najlepszej propozycji dla siebie. Oprócz ego znajdziesz tam inne przydatne rady.
no avatar
User

aleks22we

Posty

3

Rejestracja

30 lip 2018, o 08:43

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: aleks22we » 30 lip 2018, o 08:46

Chyba najczęściej to kredyty w tym kraju biorą firmy.

______________________________________
przyjęcia okolicznościowe
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: balbanea » 30 lip 2018, o 10:39

Warto także wiedzieć, że jest coś takiego jak kredyt obrotowy https://habzafinanse.com.pl/kredyt-obrotowy/. Jeśli wasza firma już działa, a potrzebujecie pieniędzy na bieżące wydatki jest to rozwiązanie, które zagwarantuje wam płynność finansową.
no avatar
User

Arek32

Posty

65

Rejestracja

18 sty 2016, o 17:29

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: Arek32 » 30 lip 2018, o 14:26

Według mnie jeżeli chodzi o fajną ofertę dla firm, warto zapoznać się z propozycjami dostępnymi na http://www.aasapolska.pl/ . W AASA Polska zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne mogą ubiegać się o spore kwoty, przy czym trzeba tutaj przedstawiać zaświadczeń o zarobkach, nie jest także przeprowadzana weryfikacja w bazach. Wypłatę natomiast można otrzymać przelewem bądź też na podstawie czeku GIRO, niewidocznego w ramach postępowania komorniczego.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

429

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: malgorzata80 » 3 sie 2018, o 07:18

Najlepszą opcją będzie porównanie kilku ofert i dopiero wtedy wybranie tej, która jest dla nas najkorzystniejsza. Ja ze swojej strony mogę wam polecić Centrum Kredytowe Chrobry, bo zrobią to za was. Miła obsługa, pełen profesjonalizm. Na pewno będziecie zadowoleni z przygotowanej oferty, bo mają najlepsze kredyty nowy sącz.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: reton12 » 21 sie 2018, o 14:21

bardzo fajne produkty bankowe dla firm ma Alor bank https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredy ... pinie.html zwłaszcza jeśli o nowe firmy chodzi, kredyt możesz dostać nawet w pierwszym dniu działalności firmy i to całkiem spore pieniądze. Warto się zainteresować .
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 12 Queries | GZIP : Off ]