Kosmetyki z zagranicy

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Kosmetyki z zagranicy

Postautor: Manna » 26 sty 2015, o 14:10

Mam taki pomysł, żeby stworzyć sklep internetowy z zagranicznymi kosmetykami znanych i popularnych marek. Pomimo, że firma jest dostepna na polskim rynku to wszystkie jej kosmetyki mozna u nas dostac. Sprowadzalabym takie kosmetyki z zagranicy i wysylala juz bezposrednio z Polski. Co o tym sądzicie?
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: Diana21 » 27 sty 2015, o 14:17

Musiałabyś postawić na konkurencyjne ceny, aby przyciągnąć chętnych, pomysł może się udać, ale musisz zadbać o dobrą reklamę, żeby świat o Tobie usłyszał;) przelicz sobie to dokładnie, jaki zysk mogłabyś osiągnąć i wtedy będziesz wiedzieć czy się opłaca;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: Fards » 27 sty 2015, o 14:18

mysle, ze pomysl calkiem niezly, tylko musisz znalezc dobrego spedytora zeby bylo to oplacalne. ja wspolpracuje z optima spedycja co prawdza transportuja mi na terenie kraju, ale za granice tez jezdza.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: januszl » 1 lut 2015, o 13:51

Również bardzo dobre masz już w Polsce np. te - www.sukceszloupre.pl/Janusz
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: aisha » 4 lut 2015, o 15:23

Ja niedawno trafiłam na kosmetyki rosyjskie. Zastanawiam się nad zakupem maski do włosów i jakiegoś balsamu bo wyczytałam, że są bardzo dobrej jakości a skład bardzo naturalny. Czy ktoś z was używał już tych kosmetyków? Jak się sprawdziły? Ja do tej pory kupowałam najtańsze kremy, szampony itd i teraz przez to mam problemy z cerą i włosami.
no avatar
User

Aleksandraa86

Posty

16

Rejestracja

30 mar 2015, o 07:34

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: Aleksandraa86 » 3 kwie 2015, o 08:44

jest juz jedna taka strona - kosmetykizameryki ale możesz spróbować :)
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: beata22 » 8 kwie 2015, o 16:55

Bardzo fajny pomysł ale musi być Twoja strona bardzo widoczna w necie aby mieć klientów. Warto ja wypozycjonować pożądnie. Mogę polecić http://seofabryka.pl/ jeśli nie znasz się na tym jak to zrobić. Tu możesz wybrać sobie pakiet i płacić tylko za efekt więc wiesz na co wydajesz pieniądze.
Awatar użytkownika
User

miszczak

Posty

3

Rejestracja

4 kwie 2015, o 16:11

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: miszczak » 13 kwie 2015, o 12:29

Super, dzięki za rady :)
Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: mariolka00 » 2 lip 2015, o 09:57

Pomysł ok, ale czy faktycznie teraz jest taki trudny dostęp do zagranicznych kosmetyków nie wydaje mi się? Może lepiej zainwestuj w kosmetyki oryginalne z nietypowym składem jak np. taki krem ze śluzem ślimaka http://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/1702-skin79-snail-nutrition-bb-cream-krem-bb-ze-sluzem-slimaka.html , to jest taki rodzaj produktu, który zapada w pamięci, widzimy jego wyjątkowość i na pewno każdą z nas będzie kusiło by go wypróbować ;)
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Kosmetyki z zagranicy

Postautor: Unima » 17 sie 2015, o 14:20

Wiem na własnym przykładzie, że to dobry pomysł na biznes. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak poruszasz się w biznesie. Ja początkowo bardzo bałam się rozkręcić własny biznes, zwłaszcza, że musiałam wziąć kredyt. Na szczęście, mieli rację ci, co mówili że w idea banku najlepiej brać kredyty dla firm i że potem nie ma problemu z szybką spłatą. Na początku cieżko to wszystko rozhulać, liczy się know-how w tym biznesie, zwłaszcza w promocji, ale potem to już z górki. Ja na przykład jestem już na plusie i jest tendencja wzrostowa. Myślę, że masz szansę, ale pierwsze dowiedz się dokładnie co i jak :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 12 Queries | GZIP : Off ]