Konto zabezpieczone przed egzekucją.

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Konto zabezpieczone przed egzekucją.

Postautor: aisha » 12 cze 2015, o 09:05

Ja ostatnio szukałam firmy która pomogłaby mi w zabezpieczeniu majątku przed komornikiem. Trafiłam na https://wyjsczdlugow.pl/ tego co wyczytałam pomagają w ogłoszeniu transgranicznej upadłości konsumenckiej, przenosząc centrum interesów życiowych do Anglii i Walii. Po ogłoszeniu upadłości pomagają klientom aż do całkowitego zakończenia sprawy - ok roku. Jeśli masz długi to może się do nich zgłoś? Bo tak sam z siebie to na pewno nie zabezpieczysz konta. Z góry powiedzą ci ile wszystko będzie kosztowało więc nie musisz się bać o ukryte koszty.
no avatar
User

szyszka

Posty

5

Rejestracja

21 cze 2015, o 17:40

Re: Konto zabezpieczone przed egzekucją.

Postautor: szyszka » 21 cze 2015, o 18:38

Niestety komornicy mają już teraz specjalne programy w których znajdą konto bankowe, nawet stare które już nie istnieje. Zajmują je profilaktycznie - albo się uda albo nie. Niestety jeśli zajmie Ci konto firmowe to nie odzyskasz tych pieniędzy, jednak jeśli prywatne to zanim nie przekroczysz kwoty wolnej od zajęć to jesteś w stanie w banku kwotę wypłacić. Ale konto za granicą jest chyba najlepsze.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Konto zabezpieczone przed egzekucją.

Postautor: oksana » 7 lip 2015, o 07:56

A niech Cię ścigają skoro "nawarzyłeś sobie bigosu" to teraz go zjedz i ponieś konsekwencje swoich działań!
Ja mam dość patrzenia na osoby, które wiecznie unikają odpowiedzialności za swoje czyny. Warto też się przyjrzeć niektórym politykom np. na http://sundial.com.pl gdzie zapraszam do dyskusji!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.135s | 12 Queries | GZIP : Off ]