Konto studenckie

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Konto studenckie

Postautor: endrju1 » 26 cze 2018, o 15:43

witam chce założyć konto studenckie, juz wiem na co zwracać uwagę podczas zakładnai po przeczytaniu tego artykułu http://www.konto-studenckie.pl nie dam sie naciągnąc na sztuczne prowizje i takie tam bajery, albo darmowe konto ale jeśłi... nie ma jeśli , albo darmowe albo nie. Moje pytanie jednak brzmi czy jesteście mi w stanie cos polecić ? Jakiś konkretny bank ?
no avatar
User

fabisi

Posty

5

Rejestracja

22 cze 2018, o 18:00

Re: Konto studenckie

Postautor: fabisi » 27 cze 2018, o 18:08

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Tak to własnie bywa z marzeniami.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Konto studenckie

Postautor: reton12 » 17 kwie 2021, o 15:09

Podstawą jest żeby dobrze poznać wszystkie szczegóły kont i zaznajomić się z rankingami. Mi pomogło też to zestawienie: https://www.konto-studenckie.pl/porowna ... nckich.php :) Są tam dostępne te najbardziej popularne oferty w tym momencie :)
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Konto studenckie

Postautor: nierra » 1 paź 2022, o 03:27

Często tak jest, że banki mają dziesiątki produktów finansowych to niestety nie w każdej sytuacji mają opcję by zaoferować nam możliwe do zaakceptowania warunki. Albo nam po prostu odmówią. Może się tak wydarzyć w przypadku kredytów a na ogół jest to w przypadku jakiegoś zadłużenia finansowego. W tym momencie nie zaszkodzi zobaczyć oferty proponowane przez inne instytucje niezwiązane z bankiem w miejscu którym może dostępny być dla przykładu kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Gdańsk
Awatar użytkownika
User

fabian13

Posty

4

Rejestracja

21 gru 2023, o 16:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Konto studenckie

Postautor: fabian13 » 21 gru 2023, o 16:18

Zastanawiam się nad kontem w Millenium Bank. Co Wy na to?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 14 Queries | GZIP : Off ]