Kolory ubrań do pracy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

drzewiasty

Posty

49

Rejestracja

15 sty 2015, o 12:20

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: drzewiasty » 15 sty 2015, o 13:14

grafitowa marynarka biała koszula ;)
szybkigrosz.pl - pożyczki dla zadłużonych
no avatar
User

jandus

Posty

39

Rejestracja

27 lut 2015, o 00:37

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: jandus » 27 lut 2015, o 01:01

ja chodzę jak chce aby elegancko ;)
pracaidealna.pl - praca w Norwegii
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: bask » 6 sty 2017, o 12:39

Ja mam stonowane kolory, jednak można świetnie dobrać strój, aby wyglądać modnie. Ja ubieram się w sklepie Caterina i zawsze znajdę tam coś dla siebie. Też często kupuję na ich stronie w internecie- caterina.pl, ponieważ znam swój rozmiar i zawsze wszystko wygląda tak ja ma wyglądać.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: Manna » 17 sty 2017, o 16:41

Nie biorę pod uwagę kolorów, bardziej styl. Często kupuję w Hexeline, mają świetna ofertę, klasyczne ubrania, jednak modne i kobiece. Idealnie się sprawdzają.
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: fangot » 1 lut 2018, o 21:53

Odpowiednie łączenie ubrań sprawia wielu osobom nie małe problemy, radzę dlatego czasami zaglądać na blogi o modzie http://www.umalgosi.pl/gdzie-najlepiej- ... ez-damska/ które trochę w tym pomogą
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: lerbenz » 30 cze 2018, o 16:06

W pracy zawsze ubieram się w stonowane kolory ubrań, trudno jest mi jednak dogodzić, dlatego jak chcę już kupić coś nowego, to szukam w second handzie z Katowic post42641.html#p42641
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: febe » 12 lip 2018, o 07:53

Zależy od firmy - jeżeli nie ma rygorystycznego dress code'u to można sobie pozwolić na kolory, jednak dobrze zestawione. Jeżeli ubieram czerwoną marynarkę to reszta stroju musi być stonowana. Nie trzeba się ciągle ubierać na biało, czarno, szaro czy granatowo. Do tych kolorów z powodzeniem można dodać żywszy kolor, żeby przełamać nudę. Ważny jest rozsądek, żeby nie przegiąć.
no avatar
User

odzież biznesowa

Posty

1

Rejestracja

10 lis 2021, o 08:37

Re: Kolory ubrań do pracy

Postautor: odzież biznesowa » 10 lis 2021, o 08:43

Myślę, że wszystko zależy od tego, czy w firmie, w której pracujesz obowiązują jakieś wytyczne związane ze strojem. Są firmy, w których mile widziane są wesołe kolory ubrań, a są też takie przedsiębiorstwa, które wymagają bardziej stonowanych barw :) Więcej o kolorach w biznesowych strojach przeczytasz na moim blogu https://odziezbiznesowa.pl/jak-nas-widza-tak-nas-traktuja-kolory-w-biznesowym-dress-code. :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]