Kobieta w pracy: jaki strój?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: Garagan » 14 sty 2016, o 11:13

Kobieta w pracy powinna być zadbana i mieć nienaganny makijaż. Wystarczy taki korektor http://www.maybelline.pl/Produkty-do-ma ... ealer.aspx a do tego tusz do rzęs i już można wyglądać atrakcyjnie. Nie trzeba przesadzać z makijażem.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: znawca » 14 sty 2016, o 11:30

Buty to również bardzo ważny element stroju. Na http://www.buty360.pl znajdziecie wiele markowych bucików w świetnych cenach. To porównywarka najpopularniejszych sklepów z butami - zbiera oferty i układa je w jednym miejscu. Dzięki temu już nie musicie szukać po całej sieci, aby znaleźć najtańsze szpilki od Moschino :)
Awatar użytkownika
User

poncheck5

Posty

3

Rejestracja

10 sty 2016, o 14:32

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: poncheck5 » 14 sty 2016, o 14:45

To zależy, gdzie pracuje. Niemniej jednak pewnych zasad powinna przestrzegać zawsze - czysto, z klasą.
Nie zaszczycę tego pytania odpowiedzią.
no avatar
User

paluch686

Posty

41

Rejestracja

18 sty 2016, o 16:54

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: paluch686 » 7 lut 2016, o 21:30

Ja od lat mam szyte buty na zamówienie. To świetna sprawa nie tylko dla mężczyzn, ale dla kobiet. Moja żona przekonała się o tym już jakiś czas temu, kiedy namówiłem ją żeby skorzystała z usług profesjonalisty. I uwierzcie, żadne buty nie są jednocześnie tak eleganckie i wygodne jak te uszyte na zamówienie i na miarę, dopasowane idealnie dla Was. No i już pomijam fakt, że nie nosi ich pół osiedla jak to ma miejsce z butami kupowanymi w sieciówkach.
no avatar
User

waleczka

Posty

5

Rejestracja

20 lut 2017, o 18:20

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: waleczka » 20 lut 2017, o 18:43

To zależy od rodzaju pracy oczywiście, ale zawsze lepiej skromniej chyba. Podobnie z makijażem i ozdobami, biżuterią.
Awatar użytkownika
User

paulin88

Posty

5

Rejestracja

19 lut 2017, o 14:20

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: paulin88 » 22 lut 2017, o 15:00

Ważne, żeby był elegancki...
- Dobrze, dobrze. A czy ja protestuję? Ale wolno mi chyba mieć swoje własne zdanie?
- Oczywiście, jeżeli tylko zgadza się z naszym zdaniem, dlaczego nie?
no avatar
User

zaciszeT

Posty

3

Rejestracja

8 cze 2017, o 11:38

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: zaciszeT » 8 cze 2017, o 11:42

Ja pracuje z klientami więc muszę mieć strój dostoswany do miejsca. WIadomym jest to, że pewne cześć trzeba zakryć a pewne nie.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: Kemp » 6 sie 2017, o 09:30

Moja żona jeszcze do tego wszystkiego zawsze ma pomalowane paznokcie, bo uważa, że dłoń od razu wygląda na zdecydowanie bardziej zadbaną. Kupuje sobie często lakiery hybrydowe tutaj https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe . Uważa, że są dużo lepsze niż te zwykłe i nie musi ich tak często malować.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: Fishy » 1 paź 2017, o 23:49

Ostatnio z tego co wiem to te lakiery shellac są bardzo popularne nie tylko ze względu na długotrwałość lakieru na płytce paznokcia ale i go nie osłabiają. Mają przyjemną dla oka paletę kolorów dlatego pokusiłam się o kilka sztuk i jestem zadowolona :) Kupiłam je w shellac sklep online
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Kobieta w pracy: jaki strój?

Postautor: Pawełdyg » 27 gru 2017, o 20:07

Myślę że to się tyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn że trzeba się dobrze prezentować. Sam ostatnio zamawiałem krawaty jedwabne w sklepie Modini.pl bo u nas obowiązuje dress code i dziennie noszę krawat i koszulę :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.079s | 12 Queries | GZIP : Off ]