Kiedy vat-r?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

karmelek66

Posty

1

Rejestracja

30 maja 2017, o 18:03

Kiedy vat-r?

Postautor: karmelek66 » 30 maja 2017, o 18:26

Cześć wszystkim!
Zajmuję się szeroko pojętym rękodziełem i chcę zacząć sprzedawać swoje wyroby. Aktualnie jestem w trakcie zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej. Nie mam jednak jasności do tego, jakie formalności muszę wypełnić, poza tymi standardowymi. Czy w takiej sytuacji, gdy planuję sprzedawać towary, muszę złożyć także wniosek vat r?
Jeśli ktokolwiek z was posiada własną działalność i ma w tej kwestii pojęcie, będę bardzo wdzięczny za podpowiedź.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Kiedy vat-r?

Postautor: kewlar » 30 wrz 2017, o 21:03

Narzędzia do samodzielnego rozliczania firmy udostępnia https://wfirma.pl/ i tam bym szukała tez odpowiedzi na ich blogu, na nurtujące pytania. Współpracują z prawnikami i specami od rozliczeń czy kadr/płac. Mozna na nich polegać
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Kiedy vat-r?

Postautor: Inatka93 » 14 paź 2017, o 09:08

Z tego co wiem, powinieneś. A nie możesz podejść do jakiejkolwiek filii US? Tam Ci na pewno powiedzą co i jak.
Jeszcze jest opcja wyjazdu do Łodzi na Europejskie Forum Gospodarcze -Łódzkie 2017, podczas którego rekiny biznesu powiedzą Ci jak zastartować ;) . Masz wybór. Ja jadę poznać Blikle.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.244s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron