Kantor online

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Kantor online

Postautor: endrju1 » 23 maja 2018, o 11:00

Witam! Kto z Was korzysta z kantoru online ? Zastanawiam się nad kupnem funta , czytałam https://ekantor.pl/ile-kosztuje-funt/ że opłaca się teraz zainwestować , ponieważ jest w dobrej cenie . Szczególnie warto kupowac je w kantorze online tam ceny są bardzo przystępne.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Kantor online

Postautor: endrju1 » 24 maja 2018, o 14:00

Mało siedzę w internecie i generalnie mało się znam na tej całej nowoczesnej technologii. Cały czas wymieniałam pieniążki w kantorach stacjonarnych, jednak koleżanka z pracy powiedziała mi, że można to robić w domu. Poleciła mi kantor internetowy http://www.ekantor.pl. Dziś oszczędzam czas i pieniądze - klik, klik i ekantor.pl wysyła darmowy przelew na moje konto w Pekao. Nie korzystałam z innych, ale ten spełnia wszystkie moje oczekiwania, dlatego polecam i zachęcam do skorzystania z niego.
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Kantor online

Postautor: Ania » 14 sie 2018, o 19:55

Tak naprawdę to jeszcze stosunkowo mało osób korzysta z usług e-kantorów. U nas jest to rynek, który będzie sie jeszcze rozwijał. Sama też dopiero niedawno zdecydowałam się założyć konto walutowe i skorzystać z wszystkich dobrodziejstw jakie daje wymiana pieniędzy przez kantor online. I muszę przyznać, że już na pewno do wymiany w kantorach stacjonarnych nie wrócę, bo się to po prostu nie opłaca.
no avatar
User

Daro111

Posty

22

Rejestracja

14 lut 2018, o 10:55

Re: Kantor online

Postautor: Daro111 » 21 sie 2018, o 20:01

Ja szczerze powiem,że korzystałem dużo z takich kantorów zwłaszcza przy wymianie na Euro ale kumpel namówił mnie na kartę wielowalutową i muszę przyznać że to bardziej opłacalna sprawa jak i o wiele prostsza. Zamówić taką kartę można na https://www.igoriacard.com/ mi bardziej pasuje taka opcja.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Kantor online

Postautor: qbis88 » 23 sie 2018, o 20:44

Podobnie jak Wy jestem zwolennikiem internetowej wymiany walut. Chodzenie do placówki mija się z celem skoro kantor onlineoferuję mi tę samą usługę znacznie taniej i w wygodniejszej formie, bez gotówki w kieszeni (bezpieczniej), bez straty czasu i o każdej porze.
no avatar
User

IkarNieruchomosci.pl

Posty

30

Rejestracja

6 lis 2018, o 08:42

Re: Kantor online

Postautor: IkarNieruchomosci.pl » 6 lis 2018, o 08:49

Przyznam, że mi także zdarzyło się korzystać z usług kantorów internetowych i wspominam to bardzo dobrze, na plus z pewnością niższa marża i opłacalność wymiany waluty. Trzeba tylko wybrać kantor który będzie godny zaufania.
IkarNieruchomosci.pl
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Kantor online

Postautor: qbis88 » 13 lis 2018, o 00:27

Na szczęście nie jeden taki jest- pewny, solidny z dobrą ofertą cenową. Mnie podoba się jak działa Pluskantor, przede wszystkim sprawność realizacji. Automatycznie się wszystko odbywa a więc przewalutowanie finalizuje od razu, o każdej porze. Opcja odroczonej płatności też jest świetna. Raz z niej skorzystałem. Wymieniłem walutę w piątek, a w poniedziałek dopiero zrobiłem do kantoru przelew należnej kwoty w PLN.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.212s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron