kantor internetowy

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

klar

Posty

222

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: kantor internetowy

Postautor: klar » 27 wrz 2018, o 06:34

Ale stacjonarnie też można bardzo tanio wymieniać walutę. Kojarzycie może stacjonarną sieć Kantory Plus? No właśnie – tam oni sprzedają walutę przy mega spreadzie – zdarzyło się już wymieniać euro ze spreadem 0,5 grosza, a to naprawdę bardziej niż godziwe warunki. Co wy na to?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: kantor internetowy

Postautor: qbis88 » 15 paź 2018, o 20:03

W moim mieście nie ma takiego kantoru, dlatego stawiam na kantor online. Gdybym miał przejechać dla korzystnego przewalutowania pół polski to już by się nie opłacało- ceny benzyny idą w górę. Mam sprawdzony internetowy kantor zawsze pod ręką 24 godz na dobę i o nic się nie martwię, pewniak:)
no avatar
User

bemkag

Posty

5

Rejestracja

25 paź 2018, o 07:58

Re: kantor internetowy

Postautor: bemkag » 25 paź 2018, o 14:05

A może warto podpytać znajomych? Sadzę, że powinno być w stanie pomóc.
,, Cień potrzebuje światła, żeby zaistnieć, ale światło nie potrzebuje cienia, żeby świecić
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: kantor internetowy

Postautor: qbis88 » 30 paź 2018, o 20:27

O ile ktoś ze znajomych korzysta z wymiany walut, a bywa przecież różnie. Ja myślę, że wystarczy z 15 minut po necie poszperać by znaleźć porządny e-kantor. Ja np. szukałem sam i jestem zadowolony z wyniku:) Kupuję walutę o ok 8-9% taniej niż w przeciętnym stacjonarnym i zyskałem pełną swobodę w dostępie do usługi- kantor online umożliwia mi realizację transakcji (nie tylko zlecenie, a jej sfinalizowanie) przez 24 godz. na dobę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]