Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: Adamus » 5 lip 2019, o 08:11

Witam,
Zbliża się okres wakacyjnych wyjazdów, kiedy rzadko będzie ktoś u nas w domu. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać monitoring, jako dodatkowe zabezpieczenie. Natomiast nie wiemy jeszcze na jakiego producenta warto postawić oraz jakiego rozwiązania szukać, macie może jakieś wskazówki przed podjęciem ostatecznej decyzji?
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: EmilCh » 8 lip 2019, o 10:15

Myślę, że w takim razie powinieneś również zwrócić uwagę na ofertę producenta JBPartner ponieważ posiadają szeroki wybór kamer zewnętrznych, ale również wewnętrznych. Przede wszystkim stawiają na rozwiązania bezprzewodowe IP dzięki temu będziesz miał sprzęt z najwyższej półki, któremu nie straszne warunki zewnętrzne.
no avatar
User

Calzedonia

Posty

114

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: Calzedonia » 8 lip 2019, o 12:57

Polecam Ci sprawdzić firmę od monitoringu http://www.instalproject.pl/golub-dobrzyn/ bo oni zajmują sie zakładaniem takich systemów, jak i następnie naprawą i serwisem. :) Warto chyba od nich właśnie taki monitoring brać. :D
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: Konek » 10 lip 2019, o 07:14

EmilCh pisze:Myślę, że w takim razie powinieneś również zwrócić uwagę na ofertę producenta JBPartner ponieważ posiadają szeroki wybór kamer zewnętrznych, ale również wewnętrznych. Przede wszystkim stawiają na rozwiązania bezprzewodowe IP dzięki temu będziesz miał sprzęt z najwyższej półki, któremu nie straszne warunki zewnętrzne.


Tutaj również podzielam opinię poprzednika i uważam, że jeśli chodzi o wybór kamer zewnętrznych to jak najbardziej warto postawić na producenta JBPartner który ma sprawdzone już w "boju" rozwiązania również przeze mnie, jak model KZ11 który ma wysoką jakość obrazu, dobrą widoczność nocą i do tego jest świetnie wykonany oraz zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP66.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: Nardel » 10 lip 2019, o 09:13

Monitoring tak jak i alarm to w dzisiejszych czasach konieczność. Ale na własną rękę nie ma co się tym zajmować, tylko trzeba zlecić porządnej firmie. U nas w magazynach monitoring wykonywała firma MG System - http://montazalarmow.com.pl/ , która działa na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Bardzo solidni fachowcy, znający sie na rzeczy i terminowi (co naprawdę jest dość rzadkim zjawiskiem). Poza monitoringiem zajęli sie także modernizacją instalacji elektrycznej, która była w opłakanym stanie.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: MaciejK » 12 lip 2019, o 09:00

Ciekawy temat, ja również uważam że jednak najlepszą opcją będzie wybór kamer bezprzewodowych. Natomiast wszystko tak naprawdę zależy od naszego budżetu i potrzeb. Natomiast nie jest to też wielka firma która wymaga pełnej ochrony.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: MaciejK » 15 lip 2019, o 07:59

Dobrym rozwiązaniem są też kamery wewnętrzne i u mnie w firmie bardzo dobrze się sprawdzają, a chodzi mi tutaj o KZ15 czyli model obrotowy z jakością obrazu FullHD. Oczywiście systemy zewnętrzne również posiadamy, natomiast postawiliśmy na obrotowe KZ4 od JBPartner które moim zdaniem też zasługują na wyróżnienie ze względu na świetny stosunek jakości wykonania oraz funkcjonalności do ceny. Dlatego nie ma się co długo zastanawiać, bo problem z włamaniem może być w najmniej oczekiwanym momencie ale również warto mieć kontrolę nad pracownikami oraz ich uczciwością.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: RafałSek » 17 lip 2019, o 08:33

Chyba i mnie uda Wam się przekonać, wcześniej nie do końca myślałem nad systemem monitoringu w domu. Natomiast teraz wiem, że lepiej go mieć (tym bardziej, że w naszej okolicy jest coraz więcej włamań). A nas w miesiącach sierpień-wrzesień nie będzie zbyt dużo w domu.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: Adamus » 29 lip 2019, o 10:25

Temat się bardzo fajnie rozwija i ogromne dzięki za wszystkie wskazówki! W takim razie postaram się dziś dokładnie sprawdzić co ciekawego przygotowali, ale tematu nie zamykam i czekam na kolejne Wasze podpowiedzi.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Kamery zewnętrzne - zabezpieczenie domu

Postautor: EmilCh » 8 sie 2019, o 07:28

Nie ma za co! Jak masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało, może coś będziemy mogli Ci dopowiedzieć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 12 Queries | GZIP : Off ]