Jakie szkolenia warto przejść?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Sława

Posty

36

Rejestracja

15 maja 2013, o 08:19

Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: Sława » 30 mar 2014, o 20:11

Jakie szkolenia waszym zdaniem są w tej chwili najbardziej pożądane i potrzebne w życiu zawodowym pracownika?
I drugie pytanie: w jakich szkoleniach zamierzacie sami uczestniczyć w tym roku i polecilibyście innym?
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: MartaJa » 31 mar 2014, o 09:12

Wszystko zależy od tego w jakiej branży pracujesz.
W wielu przypadkach przydatne okazują się szkolenia Adwords - zwłaszcza kiedy prowadzi się biznes internetowy.
Sama ostatnio szukałam takich szkoleń, a trafiłam na takie: http://szkolenia.4people.pl/, które odbywają się w Katowicach.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: Kocica » 31 mar 2014, o 15:42

to fakt, szkolenia z tworzenia reklam googli bardzo się w biznesie przydają
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: kasiazosia » 3 kwie 2014, o 10:36

Szkolenie ma sens tylko wtedy, gdy pogłębia wiedzę i umiejętności pracownika w obszarze jego pracy, albo poszerza je o kolejne, jakoś powiązane z tym, co robił dotychczas. Wiecie, chodzi mi o to, że nie ma sensu posyłać księgowej na kurs programowania, a informatyka na szkolenie z zakresu zarządzania personelem ;)
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: speed_of_sound » 30 kwie 2014, o 07:11

To dość ogólne pytanie i raczej ciężko jest powiedzieć jakie szkolenia są przydatne pracownikom tak w ogóle, bo przecież to zależy od stanowiska. Przykładowo rehabilitant nie będzie potrzebował kursu z administracji siecią, ale już bardziej profesjonalnego kursu fizjoterapii, który poszerzy jego umiejętności w ten dziedzinie. Należy patrzeć konkretnie na daną branżę. Jedno co mi się wydaje, to fakt, że raczej nie ma co inwestować w szkolenia miękkie. Jest tyle różnych poradników o zarządzaniu czasem itd., że można z nich nabyć taką wiedzę.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: piotrek5467 » 10 maja 2014, o 19:00

Otoczenie bardzo szybko się zmienia i nie zawsze za nim firmy nadążają, dlatego dobrze zorganizować szkolenie dla pracowników, aby zdobyli nowe umiejętności lub zdobyli nowe. Najlepiej szukać firm, które organizują warsztaty np. Warszawska http://www.futurea.pl/ bo przez praktyczne zajęcia uczymy się szybciej.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: zyjes » 17 maja 2014, o 15:45

Ja przechodziłam kursy online z zakresu giełdy i funduszy inwestycyjnych, które zaproponował pracodawca. Było to dla mnie coś nowego, ale teraz wybierałabym tylko szkolenia w takiej formie. Jest szybciej, mniej stresu i taniej od standardowego szkolenia.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: sewery » 22 maja 2014, o 10:16

wydaje mi się, że teraz każda firma stawia na język obcy więc może szkolenie dla firm z języka angielskiego? Za jego pomocą można się wszędzie dogadać, a dodatkowo niektóre firmy szkolą stricto z języku branżowym. Na przykład firma http://www.berlitz.pl/pl/szkolenia_dla_ ... ywidualne/ oferuje szkolenie przez internet a nawet przez telefon z czym się jeszcze nie spotkałem. A co wy myślicie o szkoleniach anglojęzycznych? Znacie też jakieś firmy godne polecenia?
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: Cetra » 29 maja 2014, o 09:08

Według mnie warto jest stawiać na szkolenia mające na celu rozwój naszej osobowości oraz nabycia większej pewności i asertywności względem innych współpracowników.
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: Hrumix » 18 cze 2014, o 07:43

W zależności od zawodu, myślę i popytu na rynku pracy. Może to być na przykład szkolenie na kelnera, barmana tutaj - Hm Academy. Może to przydać się w pracy w restauracji, barze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]