Jakie szkolenia warto przejść?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

NoBoŻeDrzewo

Posty

1

Rejestracja

25 cze 2014, o 09:03

Lokalizacja

Poznań

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: NoBoŻeDrzewo » 25 cze 2014, o 09:15

Jest niewiele rzeczy, których nie można się samemu nauczyć. Będę głośno polecać uczenie się samemu, bo to tak naprawdę jedyny opłacalny sposób na zdobycie nowych umiejętności. Z pomocy można korzystać przy skomplikowanych programach i czynnościach fizycznych (zaliczam tu prowadzenie pojazdów jak i dyscypliny sportowe, obsługiwanie narzędzi etc), chociaż żyjemy w czasach, gdzie większość odpowiedzi można znaleźć w internecie, są filmiki z tutorialami i poradniki krok-po-kroku. Wystarczy trochę chęci i motywacji.

Szkolenia opłaca się przechodzić, jeśli gwarantują Ci ładny papierek, przydatny w branży, którą się interesujesz. Wiadomo, że przyszły pracodawca bardziej zaufa temu, co jest napisane na papierze, niż liście umiejętności spisanej przez kandydata.

Bardzo chciałam znaleźć dobre szkolenia z programów graficznych, tak o, żeby nauczyć się czegoś nowego. Niestety tylko się zawiodłam (i straciłam kasę).

A jeśli ciekawi Cię, co obecnie opłaca się uczyć, odpowiedź jest dość prosta - języki, języki, języki.
Ceny Transferowe - pierwszy program do sporządzania i zarządzania dokumentacjami cen transferowych.
no avatar
User

kwilczek

Posty

9

Rejestracja

26 cze 2014, o 11:03

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: kwilczek » 26 cze 2014, o 11:11

Według mnie w dzisiejszych czasach najbardziej wartościowe są szkolenia które dają praktyczne umiejętności, np. obsługa wózka widłowego, albo ratownicze. Dzięki nim możemy zdobyć doświadczenia, które faktycznie przydadzą się w realnym życiu. Nie raz już zdarzyło mi się, że uniknąłem sporych kłopotów dzięki mistrzowskiemu opanowaniu wózka widłowego.
no avatar
User

adamski9

Posty

1

Rejestracja

27 lut 2017, o 09:35

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: adamski9 » 27 lut 2017, o 09:41

Warto jest wybierać te kursy i szkolenia które pomogą nam w rozwoju, nauczą czegoś nowego i dadzą perspektywę lepszej pracy :) Polecam https://akademia108.pl/ gdzie możecie przejść kurs programowania na Frond End Developera który pozwoli wam nauczyć się lub rozwinąć umiejętności kodowania w HTML5 i CSS3 oraz programowania w języku Java ;) Polecam !
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: znawca » 6 mar 2017, o 09:21

Tak naprawdę to każde szkolenie może się przydać. Ostatnio całkiem modny stał się zawód fryzjera-stylisty. Jeśli ktoś szuka pracy to warto o tym pomyśleć i zrobić sobie na przykład kursy fryzjerskie. Akademia Gnatyshyn z Warszawy http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/ organizuje takie kursy na różnych poziomach wtajemniczenia. Warto poczytać.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: arekk » 17 mar 2017, o 10:07

Z pewnością szkolenia BHP. Jeśli więc chcecie, to możecie zajrzeć na szkolenia bhp olsztyn. Myślę, że znajdziecie tutaj naprawdę dobre i kompleksowe szkolenia w tym zakresie.
no avatar
User

DobryKrzysiu

Posty

2

Rejestracja

17 mar 2017, o 18:07

Lokalizacja

Bronibór

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: DobryKrzysiu » 24 mar 2017, o 09:28

Moim zdaniem warto przejść szkolenia dla kadry zarządzającej, dzięki którym będziemy mieć dużo większe szanse na dobre stanowisko kierownicze niemalże w każdej firmie. Sam zrobiłem kilka takich szkoleń m.in. z rozwoju osobistego i zarządzania zespołem, dzięki czemu miesiąc później zostałem kierownikiem oddziału regionalnego w banku.
no avatar
User

ira

Posty

5

Rejestracja

26 mar 2017, o 14:59

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: ira » 26 mar 2017, o 15:06

To zależy od branży, w której robisz, ale zazwyczaj większość szkoleń to naprawdę pożyteczna rzecz, która może się przydać w pracy.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: nierra » 7 kwie 2017, o 21:31

W branży handlowej niezwykle dobrze sprawdza się szkolenie oparte o trening mocnych stron. Trochę na ten temat czytałam, m.in. tutaj http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ i wynika z tego, że osoby które pracują w zgodzie ze swoimi talentami są zdecydowanie bardziej wydajne, a to się przekłada na wyniki sprzedażowe. Myślę, że warto to wziąć pod uwagę
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: arekk » 12 kwie 2017, o 07:43

Jeżeli chodzi o biznes związany z handlem i sprzedażą, to mogą was zainteresować też takie szkolenia dla handlowców - http://trenersprzedazy.com.pl/ . Pan Wiktor Wojciechowski to osoba posiadająca bogate doświadczenie i oferująca ciekawe i wartościowe szkolenia z zakresu doradztwa biznesowego.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Jakie szkolenia warto przejść?

Postautor: Viper » 12 kwie 2017, o 09:02

Teraz bardzo opłaca się pracować w handlu, więc takie szkolenie jak najbardziej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.128s | 12 Queries | GZIP : Off ]