Jakie gadżety reklamowe?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: mariolka00 » 24 paź 2014, o 13:31

To temat rzeka bardzo wiele zależy od samej firmy i jej usług. Na poczatku warto zbadać rynek pod kątem różnych gadżetów wiele firm zajmuje się ich produkcją np. http://www.extrema.com.pl/ to co uniwersalne i zawsze się sprawdza to usb, długopisy, piłeczki odstresowujące, podkreślacze, czy latarki. Jeśli jednak prowadzisz wyspecjalizowaną działalność, warto w gadżecie do niej nawiązać :)
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: krzysztofol » 3 gru 2014, o 11:46

Zgadzam się . A czemu jest to takie popularne? Ponieważ ludzie uwielbiają wszelkiego rodzaju zniżki, promocje. Uwielbiają dostawać coś za darmo.
Tak wiec można zainwestować w gadżety reklamowe przy większych zakupach , dla stałych klientów. Na konferencji promocyjnej takie dodatki budują natomiast pozytywny wizerunek marki.
Sam odsyłam również do katalogu:
http://www.opengift.pl/ - w którym można znaleźć obecnie masę propozycji tego rodzaju.
Jest ich ponad 4000 tak więc łatwo można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
no avatar
User

aneta2585

Posty

10

Rejestracja

20 gru 2014, o 18:19

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: aneta2585 » 20 gru 2014, o 18:31

Torby ekologiczne - bardzo trafiony pomysł. Mogłyby też być maty do pilates, może małe lusterko do torebki.
no avatar
User

drzewiasty

Posty

49

Rejestracja

15 sty 2015, o 12:20

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: drzewiasty » 15 sty 2015, o 13:23

ja mam takie gażety: smycze, dlugopisy, ołówki, eko torby
szybkigrosz.pl - pożyczki dla zadłużonych
no avatar
User

Olena

Posty

3

Rejestracja

12 mar 2015, o 07:55

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: Olena » 12 mar 2015, o 08:02

A może szablony do dekoracji kawy? Ostatnio przez przypadek trafiłam na tę stronę i stwierdziłam, że to super pomysł. Dużo kobiet lubi kawę, nie wspominając o kakao czy czekoladzie :D więc sądzę, że może to być całkiem trafiony gadżet. Tutaj możesz poczytać więcej http://grupalava.com/szablony-promocja/
Awatar użytkownika
User

robot89

Posty

2

Rejestracja

11 mar 2015, o 19:06

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: robot89 » 17 mar 2015, o 20:17

Kubki się najlepiej sprawdzają :)
Awatar użytkownika
User

walmart33

Posty

5

Rejestracja

19 mar 2015, o 20:32

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: walmart33 » 21 mar 2015, o 13:59

Myślę że kubki, DŁUGOPISY, może etui
Realize that if a door closed, it’s because what was behind it wasn’t meant for you.
no avatar
User

jacekk

Posty

8

Rejestracja

10 mar 2015, o 09:53

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: jacekk » 23 mar 2015, o 10:53

Ja tutaj też podbijam temat - torby ekologiczne, zamykane lusterka czy kolorowe mydełka też mogą być trafionym pomysłem. Ja zawsze w to inwestowałem do tkaiej grupy docelowej i z reguły się sprawdzało.

Albo takie poduszki podróżne - na zagłówki, na szyję. Ładnie zdobione koszulki.
no avatar
User

mika

Posty

3

Rejestracja

23 mar 2015, o 16:15

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: mika » 24 mar 2015, o 19:08

A może tak ofoliowane podstawki na kubki? Pomyślałam, że można by zrobić je z kart plastikowych. W środku można by dać wizytówkę firmy. Próbował już ktoś?
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: bizz » 27 mar 2015, o 19:56

Jeżeli ktoś zajmuje się sprzedażą - czy to ubrań, czy to jakiś akcesoriów, a nawet frytek czy hamburgerów to koniecznie powinna taka osoba zainwestować w reklamę na reklamówkach czy też papierowych torbach. Dlaczego? Nienachalna reklama, a nuż może ktoś zostawi sobie torbę, albo idąc przez miasto inni ją zobaczą. Takie torby w dobrych cenach zamówić można na http://www.grupafolflex.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron