Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: Konek » 14 lut 2019, o 18:47

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jakich aut dostawczych w swoich firmach używacie. Chodzi mi głównie o sporą ładowność, ponieważ na budowę trochę sprzętu jednak trzeba przewieść.
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie porady, pozdrawiam :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: Adamus » 15 lut 2019, o 13:20

To może Fiat Ducato? Ostatnio w salonie Auto Res widziałem naprawdę fajną ofertę na busy tego producenta, ponieważ trwa jeszcze wyprzedaż roczników także myślę że warto abyś do nich zajrzał jak znajdziesz wolną chwilę.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: EmilCh » 18 lut 2019, o 16:07

Też byłbym za Auto Res tym bardziej, że jest to salon z szerokim wyborem również aut używanych więc może i tutaj będzie coś odpowiedniego do twojej firmy.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: RafałSek » 20 lut 2019, o 13:36

Ogólnie jest to bardzo dobry serwis ale również salon także ja jestem już z nimi od ponad 4 lat, bo tutaj kupiłem busy, ale również swojego Jeep Renegade z którego jestem też bardzo zadowolony. W końcu auto z wyższej półki, które udało mi się złapać na wyprzedaży roczników. A teraz widziałem że rabaty sięgają nawet 50 tys. złotych, także warto pomyśleć :)
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: MaciejK » 10 mar 2019, o 12:29

Dołączam się do odpowiedzi poprzedników uważam, że to jedna z lepszych opcji jeśli chcesz mieć porządny samochód na lata i do tego nie obawiać się o częste wizyty w serwisach. Czas wyprzedaży roczników dla firm szczególnie tych które potrzebują samochodów jest na pewno najlepszym czasem więc nie ma po co zwlekać.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: Konek » 16 mar 2019, o 09:38

W takim razie bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi! Mam nadzieję, że u nich rzeczywiście znajdę coś odpowiedniego dla siebie i w końcu będę miał busa na długie lata który też będzie omijał szerokim łukiem kolejne serwisy :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: RafałSek » 22 mar 2019, o 12:11

Konek pisze:W takim razie bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi! Mam nadzieję, że u nich rzeczywiście znajdę coś odpowiedniego dla siebie i w końcu będę miał busa na długie lata który też będzie omijał szerokim łukiem kolejne serwisy :)


Nie ma co co, jak będziesz miał jeszcze jakieś dodatkowe pytania to pisz chętnie doradzimy i mam nadzieję, że uda Ci się dobrze wybrać samochodów dostawczy z dużą strefą załadunkową. Pozdrawiam i mam nadzieję, że jak już podejmiesz ostateczną decyzję to podzielisz się z nami opinią.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: Adamus » 9 kwie 2019, o 07:15

Również czekam na odpowiedź, bo chętnie dowiem się jaki model i salon były godne uwagi według Ciebie. Czy może jednak zrobiłeś tak jak doradzaliśmy tutaj my :)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: EmilCh » 10 maja 2019, o 08:45

Dokładnie, a już chyba pokończyły się te obniżki więc raczej jak nie kupiłeś to przegapiłeś całkiem fajne obniżki.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jakie auto dostawcze wybrać - Rzeszów

Postautor: danny4231 » 27 lis 2019, o 15:53

Bardzo atrakcyjną opcją jest możliwość wypożyczenia takiego auta. My już od dawna korzystamy z takiego przywileju, od czasu odkrycia oferty Tripcar tripcar.pl/ . Najczęściej zamawiamy od nich Renault Master, który spisuje się znakomicie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 12 Queries | GZIP : Off ]