Jaki system alarmowy?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

malza2

Posty

3

Rejestracja

7 kwie 2016, o 18:02

Jaki system alarmowy?

Postautor: malza2 » 13 kwie 2016, o 12:16

Cześć. Czy jesteście w stanie mi doradzić w wyborze systemu alarmowego? Jakieś systemy alarmowe sa np. w tej ofercie. Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze :)
Kto przesypia noc, ten nic nie upoluje.
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: monika335 » 29 kwie 2016, o 22:28

Może np. monitoring http://techfresh.pl/monitoring-do-domu- ... et-wybrac/ To dosyć funkcjonalne i bardziej rozbudowane rozwiązanie od zwykłego alarmu.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: Unima » 3 lip 2016, o 12:42

warto też zastanowić się nad monitoringiem a nie samym alarmem tym bardziej, że teraz te systemy są coraz bardziej dostępne, u nas w firmie funkcjonuje monitoring ze scazi i jest to zdecydowanie bezawaryjny sprzęt
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: Fards » 3 lip 2016, o 20:17

wydaje mi się że sam alarm nie wystarczy bo to tylko wciąż jakiś zawodny system i lepiej jak się ma firmę postawić na ochronę u nas mamy panów ochroniarzy z agencji omega i spisują się wzorcowo
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: bask » 7 sie 2016, o 16:32

zgadzam się z tym absolutnie i wydaje mi się, że wiadomo wszystko zależy od branży ale w wielu przypadkach sam system alarmowy absolutnie nie jest wystarczający a dobra ochrona okazuje się niezbędna, omega faktycznie jest świetna i można na nich polegać
no avatar
User

cekoria

Posty

5

Rejestracja

4 sie 2016, o 10:35

Lokalizacja

Kraków

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: cekoria » 18 sie 2016, o 13:05

Warto zainwestować w profesjonalny monitoring do biura. Licho nigdy nie śpi i nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć. Dlatego warto warto pomyśleć o profesjonalnym sprzęcie jak np. tutaj i zadbać o dobrą jakość nagrań i generalnie zainwestować raz ale porządnie.
Czy skusilibyście się na weekend w escape game oslo?
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: Bingo42 » 10 paź 2016, o 12:10

W firmach powinno myśleć się nie tylko o alarmach ale również o ochronie sieci vpn. Na ten temat możecie więcej poczytać sobie tutaj: http://www.stormshield.pl/Technologia/VPN .
no avatar
User

paczko39

Posty

19

Rejestracja

10 paź 2016, o 08:11

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: paczko39 » 1 lis 2016, o 20:39

ja jestem zdania, że systemy alarmowe należy dobierać indywidualnie. Taka firma jak np. Impel Security http://www.impelsecurity.pl/ to sprawdzi jakie czyhają zagrożenia, jakie rozwiązania będą najlepsze itp itd To co pasuje Twojemu sąsiadowi, niekoniecznie sprawdzi się u ciebie
no avatar
User

mikem

Posty

5

Rejestracja

14 mar 2017, o 16:21

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: mikem » 14 mar 2017, o 16:29

To zależy czego oczekujesz, ale w tym przypadku to chyba najlepiej skorzystać z usług odpowiedniej firmy.
detektyw Kraków http://www.defenders.pl
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Jaki system alarmowy?

Postautor: Stella » 10 mar 2019, o 09:08

Sprawdź sobie ofertę sklepu Fonex, nie pamiętam adresu internetowego, ale spokojnie znajdziesz w google. Można skompletować u nich wszystkie potrzebne elementy do zamontowania systemu alarmowego, możesz sprawdzić i porównać ceny różnych producentów. Mają też w ofercie elementy do instalacji typu "inteligentny dom" oraz inne. Firma, która zakładała u mnie alarm poleciła nam ten sklep, na wypadek gdybyśmy byli jeszcze czymś zainteresowani.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.214s | 12 Queries | GZIP : Off ]