Jaki Serwis od automatycznych skrzyń w Warszawie?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Jaki Serwis od automatycznych skrzyń w Warszawie?

Postautor: MaciejK » 30 lip 2018, o 11:53

Cześć,
Potrzebuję Waszej porady, ponieważ mam pewien problem. Szukam dobrego serwisu w Warszawie bądź bliskiej okolicy który będzie mógł zająć się naprawą automatu w BMW X5 możecie mi kogoś polecić? Z góry dzięki za każdą poradę :)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jaki Serwis od automatycznych skrzyń w Warszawie?

Postautor: RafałSek » 1 sie 2018, o 18:34

Wiesz co ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wybór serwisu Auto Józefów, który rzeczywiście będzie w stanie wykonać Ci w odpowiedni sposób pełną naprawę automatu i do tego zapewni Ci nawet roczną gwarancję na wykonaną naprawę. Też cena jest znacznie niższa niż w aso (szczególnie te znajdujące się w stolicy).
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jaki Serwis od automatycznych skrzyń w Warszawie?

Postautor: EmilCh » 4 sie 2018, o 15:34

Zgadzam się, że warto pójść w kierunku dobrego serwisu jednak nie zawsze musi być to autoryzowany warsztat bo wiadomo jak wysoka cena może Cie czekać na koniec realizacji. W naszym przypadku Auto Józefów poradził sobie dobrze i dlatego również jestem zdania, że powinieneś się do nich odezwać i umówić na diagnozę problemu. Pozdrawiam!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jaki Serwis od automatycznych skrzyń w Warszawie?

Postautor: Adamus » 7 sie 2018, o 22:31

Ja wykonywałem u nich tylko wymianę oleju w skrzyni i tutaj jak najbardziej wypowiem się pozytywnie bo zajęli się tym praktycznie od ręki, usługa wykonana została poprawnie i w dobrej cenie. Dlatego w tym również plus dla Nich.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jaki Serwis od automatycznych skrzyń w Warszawie?

Postautor: MaciejK » 4 wrz 2018, o 11:04

Dzięki ogromne Panowie za pomoc! W takim razie zaraz sprawdzę ten serwis i postaram się umówić jak najszybciej na wizytę bo wolałbym aby załatwili to prawdziwi fachowcy z dobrymi warunkami gwarancyjnymi, a po waszych opiniach wydają się nimi być :)
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jaki Serwis od automatycznych skrzyń w Warszawie?

Postautor: Konek » 7 paź 2018, o 21:36

MaciejK pisze:Dzięki ogromne Panowie za pomoc! W takim razie zaraz sprawdzę ten serwis i postaram się umówić jak najszybciej na wizytę bo wolałbym aby załatwili to prawdziwi fachowcy z dobrymi warunkami gwarancyjnymi, a po waszych opiniach wydają się nimi być :)


No to ja również czekam na twoją relację oraz opinie, ponieważ również będę w niedalekiej przyszłości potrzebował podjechać na diagnozę bo mam problem z szarpaniem biegów, a też wolałbym to naprawić niż narażać się na kosztowną wymianę i zakup całego nowego automatu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 12 Queries | GZIP : Off ]