Jaki samochód kupić?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: cyryl18 » 6 cze 2018, o 12:09

Nie ważne, jaki samochód kupisz - należy o niego dbać! Dlatego ja w tym celu zakupiłem myjkę wysokociśnieniowa wraz ze specjalistyczna chemią, dzięki której utrzymuję samochód w należytej czystości. Po odpowiednim czyszczeniu prezentuje się niczym z salonu! Zaopatrzyli mnie Ehrle http://www.ehrle.sklep.pl/ .
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: romozim » 5 lip 2018, o 12:55

Toyota według mnie ma bardzo fajną ofertę. Osobiście bardzo mi się podoba RAV4. Praktyczny samochód. Warto zajrzeć do salonu na warszawskiej Woli - Carolina Toyota.
no avatar
User

Lukasz

Posty

5

Rejestracja

26 cze 2018, o 15:20

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: Lukasz » 6 lip 2018, o 10:09

Wszystko zależy od tego co kto lubi. Wybieraj tylko i wyłącznie pod swój własny gust.
Sekretem dobrej starości jest nie co innego, tylko szczery pakt z samotnością.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: romozim » 6 lip 2018, o 14:08

Właśnie jak najbardziej wybrałem pod swój gust i mam Rav4. Fajne, praktyczne auto. Jeszcze dodam ewentualnym kupującym, że w tym salonie sprzedaży jest naprawdę fajna obsługa
no avatar
User

Vitezze

Posty

5

Rejestracja

26 cze 2018, o 16:54

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: Vitezze » 8 lip 2018, o 19:49

Popytaj rodzinę lub bliskich znajomych w tej sprawie. Bardzo możliwe, że doradzą Ci coś konkretnego.
Dotyk jego warg sprawił, że się uśmiechnęłam, a ten uśmiech pozostał ze mną na długo.
no avatar
User

krzymack

Posty

5

Rejestracja

10 lip 2018, o 06:25

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: krzymack » 10 lip 2018, o 06:39

Samochód to kwestia jak najbardziej indywidualna. Każdy lubi co innego.
(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.
no avatar
User

lokozaur

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 18:08

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: lokozaur » 10 lip 2018, o 08:41

Każdy ma swoje własne preferencje. Ciężko tu doradzić coś obiektywnie.
Człowiek jest w stanie dokonać wszystkiego, musi tylko chcieć i starać się to zrobić.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: danny4231 » 18 lip 2018, o 12:47

Pomyśl lepiej nad tym, czym będzie zasilany Twój pojazd. Na gazie można zaoszczędzić sporo, dlatego na Twoim miejscu poszedłbym właśnie w tym kierunku. Dzięki Auto Gaz Śląsk http://autogaz.com.pl/ zamontowaliśmy instalację gazową wraz z którą podróżowanie stało się tańsze i przyjemniejsze. W szczególności sporo zaoszczędziliśmy na jeździe po mieście.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: MaciejK » 27 sie 2018, o 08:44

Zgadzam się całkowicie co do przestronności i wygody auta dla rodziny. Teraz wychodzi na to, że samochody typu SUV są tymi najlepszymi dla rodzin. Możesz zajrzeć do oferty salonu HondaPlaza z Warszawy, gdzie znajdziesz nie tylko nowe ale również lekko używane auta w przystępnych cenach i w wielu przypadkach również objętych roczną gwarancją Honda Quality Plus.
no avatar
User

tropiko

Posty

26

Rejestracja

4 cze 2018, o 15:50

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: tropiko » 4 wrz 2018, o 09:33

Osobiście polecam Toyotę, praktycznie bezawaryjne auta, które nie tracą na wartości. A teraz jak jeszcze dodatkowo Toyota Bank umożliwia uzyskanie zwrotów za paliwo, dzięki czemu opłata paliwowa nie będize dla nas tak bolesna, to już w ogóle moim zdaniem jest rewelka.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 12 Queries | GZIP : Off ]