JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: oksana » 31 paź 2015, o 12:27

ktoś tutaj już wspominał o firmie budowlanej :) Jeśli w Twojej okolicy nie ma nic podobnego to warto wziąć to pod uwagę. Podczas prowadzenia takiego biznesu nie można zapomnieć o bezpieczeństwie pracowników i warto ich zaopatrzyć w odpowiednią odzież np http://www.vizwell.pl/
no avatar
User

hotelwradomiu

Posty

3

Rejestracja

2 lis 2015, o 11:23

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: hotelwradomiu » 2 lis 2015, o 12:04

A no firma budowlana może się sprawdzić w każdym terenie. Jednak jakość usług musi być wysoka, bo później wszystko idzie z polecenia albo pozytywnego albo negatywnego.
Najlepszy hotel w Radomiu zaprasza wszystkich biznesmenów i nie tylko ;)
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: piotrek5467 » 17 gru 2015, o 21:24

hotelwradomiu pisze:A no firma budowlana może się sprawdzić w każdym terenie. Jednak jakość usług musi być wysoka, bo później wszystko idzie z polecenia albo pozytywnego albo negatywnego.


Tak samo koszty założenia oraz wyposażenia takie firmy są wysokie. Ale zależy jakie dokładnie roboty taka firma miałaby wykonywać. Na większych budowlach mogą by potrzebne np. http://www.global-lift.pl/pl/platformy- ... e/towarowe a taki sprzęt tani nie jest.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Wojtek J » 12 sty 2016, o 19:30

Może dystrybucja sprzętu do rehabilitacji i wyposażenie gabinetów - coś takiego juventas.pl/fotele-ginekologiczne ? W małych miejscowościach jest utrudniony dostęp do tego typu rzeczy a ludzie przecież chorują, przebywają w szpitalach i potrzebują pomocy. Myślę że taki biznes by wypalił.
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Tomaashu » 14 mar 2016, o 08:53

Uprawa roślin w szklarni wydaje się być idealna. Szczególnie jeśli mamy urządzenia takie jak growboxy to może się udać.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: LudwikB » 18 mar 2016, o 17:01

Może własna restauracja, bar? Moi rodzice mają taki w małym miasteczku i całkiem nieźle im idzie. Fakt, że nadążają za trendami i odnośnie menu i wystroju, moja siostra im podpowiada w tym zakresie :) W takim biznesie bardzo ważny jest dobry sprzęt do kuchni. Oni wybrali już dawno temu Fagor http://www.fagorindustrial.pl/pl i wiem od nich, że to dobra jakość, sprzęt pracuje bezawaryjnie już od kilku dobrych lat.
Awatar użytkownika
User

wiga7

Posty

5

Rejestracja

17 mar 2016, o 19:45

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: wiga7 » 21 mar 2016, o 19:05

Również uważam, że uprawa roślin w szklarni będzie dobrym pomysłem. Zaznaczę jednak, że nie mam 100% pewności.
Pan dał ci twarz, ale śmiać się to już musisz sam.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: bask » 30 mar 2016, o 14:32

może jakiś mały bar w którym lokalna społecznośc mogłaby się spotykać wieczorami? U mnie takie coś funkcjonuje i codzinnie jest tam masa ludzi a miejscowość jest faktycznie niewielka. Szefem jest mój kolega, z tego co wiem to współpracuje z firmą kcg-consulting.pl pomogli mi skompletować menu i doradzili jeśli chodzi o sposób prowadzenia baru
Awatar użytkownika
User

slepiec9

Posty

2

Rejestracja

28 mar 2016, o 08:38

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: slepiec9 » 30 mar 2016, o 17:04

bask pisze:może jakiś mały bar w którym lokalna społecznośc mogłaby się spotykać wieczorami? U mnie takie coś funkcjonuje i codzinnie jest tam masa ludzi a miejscowość jest faktycznie niewielka. Szefem jest mój kolega, z tego co wiem to współpracuje z firmą kcg-consulting.pl pomogli mi skompletować menu i doradzili jeśli chodzi o sposób prowadzenia baru


Myślę, że to dobry pomysł. Oczywiście pod warunkiem, że nikt nie wpadł na niego wcześniej.
Awatar użytkownika
User

Jarek1212

Posty

3

Rejestracja

6 kwie 2016, o 09:59

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Jarek1212 » 6 kwie 2016, o 10:05

A może jakaś mała firma transportowa? Zawsze znajdą się jakieś zlecenia na dane usługi. Na rynku jest dostępnych wiele programów dedykowanych ułatwiających zarządzanie firmą. Dla branży transportowej polecam: http://www.firetms.com - gdyby ktoś potrzebował.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 14 Queries | GZIP : Off ]