JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

krzysztof_nowak

Posty

3

Rejestracja

9 sty 2015, o 09:03

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: krzysztof_nowak » 7 maja 2015, o 10:27

Z naszego doświadczenia wiemy, że w tego typu miejscowościach, bardzo dobrze sprawdzają się sklepy z chemią gospodarczą (m.in. tą niemiecką). Coraz więcej ludzi kupuje przez Internet, ale pozostaje jeszcze spora grupa, która woli jednak sklepy stacjonarne oraz zaufanego sprzedawcę, którego zna osobiście.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany tego typu biznesem, to zapraszamy na naszą stronę internetową. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu znanych marek, które sprzedajemy hurtowo.

Tutaj można dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy:
http://eurochemia.eu/o_firmie.php
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Olga » 7 maja 2015, o 13:36

hm, może piekarnia?
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: moris » 28 maja 2015, o 11:39

Na razie ja myślę o tym żeby otworzyć normalny sklep z akcesoriami sportowymi. Wiem, ze na początku będą same wydatki. Choćby taka niszczarka http://niszczarkidokumentow.pl/74-niszczarki . Wiem, że to konieczność. Nie wolno wyrzucać dokumentów beż niszczenia. Pewnie jeszcze parę innych drobiazgów będzie potrzebnych. Ale to mnie nie zniechęca i sklep otworzę.
no avatar
User

milka3

Posty

3

Rejestracja

30 maja 2015, o 21:21

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: milka3 » 30 maja 2015, o 21:30

Najlepiej jakieś usługi. Musisz zastanowić się, gdzie jest nisza.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: kolaa » 2 cze 2015, o 21:27

Jeśli chodzi o niszę to możesz celować w coś takiego jak http://odsniezaniewarszawa24.pl/oferta.php
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

patrykk

Posty

20

Rejestracja

16 cze 2015, o 12:01

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: patrykk » 16 cze 2015, o 12:10

W małej miejscowości taka niemiecka chemia może się sprawdzic. To branża, gdzie ciągle jest potencjał.
no avatar
User

zenonek

Posty

3

Rejestracja

17 cze 2015, o 12:39

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: zenonek » 17 cze 2015, o 12:42

Wszystko zależy od miejscowości. Musisz zrobić analize i plan biznesowy, nie wystarcza rozważania i sprawdzenie, jakie sklepy są w okolicy, a jakich nie ma. To jest dopiero początek drogi. Poczytaj o biznesplanach, szukaniu niszy itd.Nie znając specyfiki w danej miejscowości, nie możemy podawać konkretnych pomysłów, tak uważam.
ERP partnerem w biznesie
Awatar użytkownika
User

mkudawa82

Posty

28

Rejestracja

18 cze 2015, o 12:54

Lokalizacja

Warszawa

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: mkudawa82 » 18 cze 2015, o 13:19

A czy w małych miejscowościach nie sprawdzają się dobrze interesy potrzeb podstawowych? Fryzjer, sklep spożywczy, opiekunka do dzieci, remontowiec... Wydaje mi się, że jeśli nie ma się własnego agroturystycznego biznesu albo nie uprawia się kukurydzy, to w grę wchodzą tylko kwestie związane z internetem i handlem lub właśnie małe biznesy potrzeb codziennych.
Mais ils seront aidГ©s par un facteur important.
no avatar
User

szyszka

Posty

5

Rejestracja

21 cze 2015, o 17:40

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: szyszka » 21 cze 2015, o 18:33

Ja uważam, że zanim otworzysz jakiś biznes trzeba zrobić rozpoznanie rynku, bo to że jest małe miasto nie znaczy że coś się będzie sprzedawać. Lepiej wcześniej dobrze się zastanowić bo można utopić pieniądze.
no avatar
User

stefan51

Posty

1

Rejestracja

23 cze 2015, o 07:17

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: stefan51 » 23 cze 2015, o 07:21

Ja myślę o założeniu firmy budowlanej takiej jak np. ta http://stebud.com . Myślę o takiej ofercie: wyburzenia, rozbiórki, roboty ziemne, budowa domów, wykopy, układanie kostki brukowej i inne prace budowlane.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.213s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron