JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Michalina88

13

20 kwie 2018, o 14:46

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Michalina88 » 8 maja 2018, o 14:24

Moim zdaniem najlepiej zrobić jakieś badanie rynku. Można to naprawdę zrobić samemu. Rozpytaj się ludzi, znajomych czego im w Twojej miejscowości brakuje. Posprawdzaj jak daleko mogłaby się znajdować konkurencja i czy ten pomysł rzeczywiście można zrealizować w Twojej okolicy.
Jeśli styropian fundamentowy, to tylko z Docieplaj Dom
no avatar
User

BlueBoat.pl

28

3 kwie 2018, o 08:55

Postautor: BlueBoat.pl » 9 maja 2018, o 11:35

Jeżeli zastanawiasz się jaki biznes otworzyć w małej miejscowości, to warto przeprowadzić "research" wśród mieszkańców - czego najbardziej brakuje - jakich usług lub towarów, a potem pomyśleć nad inwestycjami.
no avatar
User

danny4231

219

3 lis 2017, o 11:49

Postautor: danny4231 » 14 maja 2018, o 08:14

W małej miejscowości pod Warszawą postanowiłem założyć firmę zajmującą się produkcją wyrobów budowlanych. Nigdy bym nie pomyślał, że okaże się to takim super pomysłem! Jednakże, bardzo ważnym punktem w tym wszystkim było skorzystanie z usług Instytutu Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu (IMBiTB) . Uzyskanie takiego certyfikatu potwierdziło, że proces produkcji na terenie naszej firmy odbywa się we właściwy sposób.
no avatar
User

atama

74

15 maja 2017, o 11:19

Postautor: atama » 28 maja 2018, o 07:44

Ktoś wcześniej wspomniał o możliwości otwarcia cukierni. Uważam, że to świetny pomysł na biznes :). Gdybyście szukali ciekawych szkoleń z tej dziedziny, to polecam zajrzeć na http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/kategorie/szkolenia/. Szeroka oferta, profesjonalna obsługa i możliwość zdobycia nowej w wiedzy np. z zakresu przygotowywania kremów.
no avatar
User

endrju1

203

23 maja 2016, o 13:43

Postautor: endrju1 » 28 maja 2018, o 19:56

Moja ulubiona strona z kantorem internetowym to www.ekantor.pl! Korzystam z niej gdy muszę wymienić pieniążki, zamieniłem kantor stacjonarny na internetowy i jestem zadowolony! Super strona, profesjonalna usluga. Polecam.
no avatar
User

KoszulkizNadrukiem

8

9 lip 2018, o 13:50

Postautor: KoszulkizNadrukiem » 9 lip 2018, o 14:15

W takim przypadku warto na samym początku zrobić jakies badania rynku wśród mieszkańców miejscowości na temat tego, czego im brakuje. Jakich usług czy produktów.
no avatar
User

darrek27

1

16 lip 2018, o 11:10

Postautor: darrek27 » 17 lip 2018, o 13:11

Jeśli interesuje Cię doradztwo biznesowe to polecam zapoznać się z Systemem Biznes Know-how®. Posiada nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, co daje gwarancje sukcesu. Jeśli chcesz sprawnie rozwinąć firmę to pomyśl nad skorzystaniem z doświadczenia praktyków.
Poprzednia