Jaka szczepionka na wyjazd na wakacje

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

eweline0035

Posty

4

Rejestracja

15 lip 2018, o 19:42

Jaka szczepionka na wyjazd na wakacje

Postautor: eweline0035 » 15 lip 2018, o 20:11

Witam, wybieramy się z mężem na wakacje do wschodniej Afryki konkretnie do Kenii spędzimy tam 3 tygodnie.Będzie to nasza pierwsza tak egzotyczna podróż.Chcemy dobrze się do niej przygotować i oczywiście zaszczepić się specjalnymi szczepionkami ochronnymi.Podjęliśmy decyzję, że kompleksowo będziemy się szczepić w centrum medycznym https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/usl ... czepienia/
Zależy nam na profesjonalnym podejściu do nas jako pacjentów i skrupulatnym harmonogramie niezbędnych szczepień.
Chcemy być pewni, że będziemy zaszczepieni nowoczesnymi szczepionkami.Czy ktoś z Was był w Kenii?Jakie macie wspomnienia z tak dalekiej wyprawy?Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Jaka szczepionka na wyjazd na wakacje

Postautor: qbis88 » 16 lip 2018, o 20:51

Zdecydowanie wolę podróżować po Europie, pewniej się czuję i nie mam kłopotu z wymianą waluty, ponieważ przeważnie jest to EUR. A EUR zawsze mogę kupić od ręki przez kantor online, o wiele taniej niż w placówkach czy to polskich czy zagranicznych i bez straty czasu.
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Jaka szczepionka na wyjazd na wakacje

Postautor: Ania » 27 sie 2018, o 05:47

Nie mam nic przeciwko dalszym, czy bliższym zagranicznym wyjazdom. Jeśli chodzi o szczepionki, to trzeba udać się do sanepidu - tam powiedzą, jakie szczepiony sa potrzebne w danym kraju. Natomiast jeśli chodzi o wymianę pieniędzy, to faktycznie kantor online, jest najlepszym wyborem. Bo wymienisz pieniądze szybko i tanio. W kantorach stacjonarnych, czy to w Polsce czy za granicą, ceny bywają horrendalne.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Jaka szczepionka na wyjazd na wakacje

Postautor: qbis88 » 31 sie 2018, o 11:10

Na pewno tak jak mówisz w sanepidzie pozyskamy na ten temat info. Ale czy nie bezpieczniej jest po prostu podróżować tam gdzie nie grożą nam żadne choroby? Natomiast gdzie by się nie jechało to faktycznie kantor online się na etapie zakupu waluty. Ja np. jak wybieralem się do Włoch na tydzień, zaoszczędziłem ok 340 zł kupując EUR w e-kantorze.
no avatar
User

Adeplelofw0

Posty

5

Rejestracja

8 wrz 2018, o 16:20

Re: Jaka szczepionka na wyjazd na wakacje

Postautor: Adeplelofw0 » 13 wrz 2018, o 13:22

Ostatnimi czasy po głowie chodzi mi pewna dosyć ważna kwestia. Mianowicie, chodzi o ochronę w okresie wyjazdu. Spójrzcie na kielce ekuz (polisaturystyczna.pl), są tam poruszone naprawdę fascynujące problemy. Zastanawiam się nad wykupieniem takiej polisy turystycznego.
Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim – Bernard Baruch
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.071s | 12 Queries | GZIP : Off ]