Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: Piter » 22 kwie 2014, o 18:18

Powoli rozkręcam sklep internetowy i sprzedaż allegro. Potrzebuje jakiegoś odpowiedniego biura rachunkowego, które będzie się zajmowała wszystkimi rozliczeniami i fakturami. Niestety jestem zielony w temacie i chciałem zapytać, czym kierować się wybierając którekolwiek. Macie jakieś podpowiedzi albo linki do poradników, w których jest napisane coś na ten temat? Z góry serdeczne dzięki wszystkim za pomoc :)
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: armani » 23 kwie 2014, o 07:36

Każde biuro może się tym zająć i każde sobie z tym poradzi.
Ceny są podobne więc pierwsze lepsze, które wybierzesz powinno spełnić twoje wymagania kolego..
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: blackspade » 23 kwie 2014, o 11:35

armani pisze:Każde biuro może się tym zająć i każde sobie z tym poradzi.
Ceny są podobne więc pierwsze lepsze, które wybierzesz powinno spełnić twoje wymagania kolego..


Wg mnie wybór biura nie jest taki oczywisty jak wg kolegi.
Kiedyś miałam podobny orzech do zgryzienia na szczęście pomogła mi znajoma i do dzisiaj współpracuje z Panem Krukowskim z Podatku na Hallera, którego mogę bez dwóch zdań polecić.

W końcu powierzasz im całą odpowiedzialność za rozliczenia i nie chcesz ponosić konsekwencji złego wyboru po czasie.
Kwestia tego, że przy wyborze księgowości człowiek chciałby zrzucić z siebie ciężar myślenia o dokumentach, kontaktach z urzędami itp.
Polecam przy wyborze patrzeć całościowo na te wszystkie aspekty.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: razor » 23 kwie 2014, o 18:34

planujesz prowadzić biznes w dłuższej perspektywie czasowej(a nie wątpię, że tak jest) to nie bierz pierwszej lepszej osoby. Lepiej wybrać kogoś droższego/lepszego i mieć świadomość że po czasie nie będzie żadnych problemow.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: Piter » 24 kwie 2014, o 08:32

blackspade pisze:Wg mnie wybór biura nie jest taki oczywisty jak wg kolegi.
Kiedyś miałam podobny orzech do zgryzienia na szczęście pomogła mi znajoma i do dzisiaj współpracuje z Panem Krukowskim z Podatku na Hallera, którego mogę bez dwóch zdań polecić.

W końcu powierzasz im całą odpowiedzialność za rozliczenia i nie chcesz ponosić konsekwencji złego wyboru po czasie.
Kwestia tego, że przy wyborze księgowości człowiek chciałby zrzucić z siebie ciężar myślenia o dokumentach, kontaktach z urzędami itp.
Polecam przy wyborze patrzeć całościowo na te wszystkie aspekty.


Dzięki za informacje. A jeśli chodzi o ten Podatek. Zobaczyłem i sadze, że mógłbym może z nimi współpracować tylko kwestia cenowa, mogłabyś cokolwiek o niej?
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: blackspade » 24 kwie 2014, o 13:07

Nie wiem jak cenowo w porównaniu do innych kancelarii finansowych ponieważ od początku korzystam tylko z ich usług. Są kompetentni i to jest dla mnie najważniejsza kwestia.

Zresztą jeśli cena byłaby zbyt wysoka to raczej wątpię bym się zdecydował.
Najlepiej skontaktuj się osobiście i będziesz miał wszystko jasne.
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: monika335 » 25 kwie 2014, o 19:13

Są firmy, które tworzą programy specjalnie dla małych firm np. http://www.programy-format.pl/ Z ich sotreny dla ciebie może być dobry Super Księga Podatkowa. Program ma m.in. moduł Płac, Delegacje krajowe i zagraniczne, ewidencje środki trwałe. Masz również pełne wsparcie techniczne.
no avatar
User

krl32

Posty

41

Rejestracja

17 lut 2014, o 12:23

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: krl32 » 28 kwie 2014, o 08:11

Możesz spróbować księgowości internetowej: http://wfirma.pl/
Pierwszy miesiąc jest darmowy, bez dalszych jakichkolwiek zobowiązań, więc możesz na próbę przetestować. W razie problemów, wysyłasz pytania do ekspertów firmy, którzy szybko pomogą. Możesz spróbować i sprawdzić, czy dasz radę :) Program działa przez Internet, więc masz dostęp do niego w każdej chwili. W dodatku przy Twojej działalności będzie jak znalazł, ponieważ jest zintegrowany z Allegro.
http://poradnik.wfirma.pl/-ksiegowosc-i ... szczednych
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: zyjes » 15 maja 2014, o 17:42

A nie lepiej mieć własnego księgowego? :)
no avatar
User

Ekoconsultant

Posty

8

Rejestracja

12 mar 2014, o 12:02

Re: Jaka dobra księgowość dla malej firmy we Wrocławiu?

Postautor: Ekoconsultant » 21 maja 2014, o 08:58

Utrzymywanie księgowego na etacie wychodzi firmy drożej niż wybór odpowiedniego biura rachunkowego. Dla małych firm jest to dodatkowa osoba na etacie. Poza tym do zalet biur należy także to, że ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje.

Dlatego decydując się na wybór biura rachunkowego lepiej postawić na znane i takie, które na rynku funkcjonuje już kilka lat. Tym samym zmniejsza się ryzyko, że zostaniemy oszukani.

Rekomenduje firmę, którą reprezentuje - http://www.ekoconsultant.pl. Zajmujemy się m.in. doradztwem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 12 Queries | GZIP : Off ]