Jaka branża w e-biznesie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: januszl » 26 lut 2013, o 08:06

Tak, największa kasa jest w reklamie . A najlepiej w nośnikach do tej pory nie stosowanych ,jak np. telefony. Ogromny rynek ,niezagospodarowany. Już w tym jestem i polecam. Tym bardziej że aplikacja na telefon za darmo. Czego więc chcieć więcej? Gdzie szukać? - w tym dziale ,pare postów niżej.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: krzysztofol » 9 mar 2013, o 10:58

Może jakiś sklep internetowy z odżywkami teraz moda jest na ćwiczenie


_________________________________
noże do rzucania
no avatar
User

Allwila

Posty

35

Rejestracja

4 lip 2012, o 11:19

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: Allwila » 13 cze 2013, o 12:06

januszl pisze:Tak, największa kasa jest w reklamie . A najlepiej w nośnikach do tej pory nie stosowanych ,jak np. telefony. Ogromny rynek ,niezagospodarowany. Już w tym jestem i polecam. Tym bardziej że aplikacja na telefon za darmo. Czego więc chcieć więcej? Gdzie szukać? - w tym dziale ,pare postów niżej.


Jak najbardziej się zgadzam. Aplikacje na telefon oferowane za darmo, są świetną reklamą. Widziałam nawet takową ostatnio w formie gry, reklamującej bodajże Wolksvagena.
Czy przelew przez internet jest oszczędnością czasu?
no avatar
User

maverick88

Posty

5

Rejestracja

25 cze 2013, o 21:29

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: maverick88 » 27 cze 2013, o 08:53

Od jakiegoś czasu przeglądałam strony w poszukiwaniu wyceny nieruchomości. Po długich poszukiwaniach znalazłam ciekawą stronę e-propertyrating.pl . Jest to ciekawy system do wyceny nieruchomości, ale także raportów i ratingów.
no avatar
User

Elise

Posty

4

Rejestracja

17 lip 2013, o 11:28

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: Elise » 17 lip 2013, o 11:38

A co powiedzielibyście na internetowe biuro rachunkowe? Nie jestem specjalistą, ale mam znajomych, którzy z wykształcenia są księgowymi ( bezrobotnych)i spory wkład własny. Myślicie że warto pójść w tym kierunku?
no avatar
User

bosslady

Posty

2

Rejestracja

19 lip 2013, o 07:39

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: bosslady » 19 lip 2013, o 07:54

Niestety, rynek internetowy jest coraz bardziej zagospodarowany i trudno rywalizować w dobrze obsadzonych już branżach. Myślę, że powinieneś celować w nisze, raczkujące trendy, które jeszcze nie są polem działań gigantów.
Zorganizujemy dla Ciebie imprezy plenerowe
no avatar
User

MarekR

Posty

2

Rejestracja

23 lip 2013, o 10:22

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: MarekR » 23 lip 2013, o 10:29

Może jakaś drukarnia internetowa? Ogólnie w sieci świetnie sprawdzają się również działania marketingowe.
Narzędzia makita
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: DC-CENTRUM » 23 lip 2013, o 11:56

Ciężko wskazać branżę, która idealnie nadawała by się jako interes w e-biznesie, była pozbawiona konkurencji i przynosiła dochody. Jest to zadanie wręcz niemożliwe. Z drugiej jednak strony istnieje wiele branż które mogą zostać przeniesione do sieci, w których istnieje silna konkurencja, a które mimo to przynoszą spore zyski. Przykładem może być portal absolvent.pl. Wszedł on na rynek silnie zagospodarowany z silną koncentracją w rękach kliku kluczowych firm, a mimo to odniósł niebywały sukces. Za jego sukcesem kryje się wiele elementów. Zaś sam portal jest przykładem tego, iż nawet na silnie zagospodarowanym rynku i branży można odnieść sukces wykorzystując odpowiednie narzędzia i stosując przemyślaną strategie działania.
no avatar
User

MoneyMaster

Posty

2

Rejestracja

26 lip 2013, o 08:12

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: MoneyMaster » 26 lip 2013, o 08:22

Dokładnie - nie mówię, że znalezienie niszy jest niemożliwe, ale zdecydowanie nie należy do łatwych czynności. Lepiej wejść w coś na czym się znamy i zaoferować klientom coś ekstra, coś co sprawi że uznają naszą ofertę za lepszą niż konkurencja.
Montaż rurociągów dla przemysłu
no avatar
User

pawelp29

Posty

8

Rejestracja

22 lip 2013, o 12:27

Re: Jaka branża w e-biznesie?

Postautor: pawelp29 » 29 lip 2013, o 11:43

Uważam że jakość powinna stać na 1 miejscu, tak jak to jest w krajach skandynawskich, tam pieniądze są na drugim planie, wtedy odniesiemy sukces, oczywiście znając się na swojej branży bardzo dobrze i traktując Klientów również profesjonalnie.
W e-biznesie te zasady również obowiązują, bo np. chcielibyście współpracować z osobą, na której odpowiedź mailową (przykładowo odpowiedź na zapytanie w sklepie internetowych) trzeba czekać np. 4 dni?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 12 Queries | GZIP : Off ]