jak zaprezentować ofertę w internecie?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: SalamonK » 25 wrz 2015, o 14:20

mógłby mi ktoś pomóc się ogłosić w kilku miejscach w internecie ze swoją ofertą? nie wiem jak takie ogłoszenie powinno wyglądać pod względem technicznym a powinno ono wyglądać wiarygodnie i być zachęcające. jakieś wskazówki?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: Marcelus » 25 wrz 2015, o 14:40

Nie ma to jak komplikować sobie życie :D https://www.jopillo.com/co-i-jak.html masz tu wszystkie potrzebne informacje, żeby zamiast komuś płacić za ogłoszenie zrobić to samemu kilkoma kliknięciami :D jest też kilka innych serwisów podobnych, nie korzystam więc nie wiem ale można się przecież ogłosić jednocześnie na kilku :)
no avatar
User

Katarzyna24

Posty

2

Rejestracja

1 paź 2015, o 12:44

Lokalizacja

Poznań

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: Katarzyna24 » 1 paź 2015, o 12:51

Hm, możesz spróbować działać na własną rękę. Ale czasami kwota, którą płacisz za pozycjonowanie to zarobek z jednego klienta, a uwierz mi, po profesjonalnym pozycjonowaniu, możesz zdobyć bardzo dużo nowych klientów.
Skuteczne pozycjonowanie sklepów i stron internetowych eMarketingNet.pl
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: Asia22 » 6 paź 2015, o 08:19

Bardzo ogólna prośba ;) Nie wiadomo, jaki biznes, gdzie chcesz działać, jaka forma ogłoszenia. Słowem trudno ci coś doradzić ;)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: Wojtek J » 14 paź 2015, o 14:11

Przede wszystkim musisz mieć dobrą stronę www. Jak nie wiesz jak to zrobic to zwróć się do profesjonalistów dla których projektowanie stron internetowych warszawa to prosta sprawa. Jest taka dobra firma http://www.webmania.pl/projektowanie-stron-internetowych.html która za nieduże stosunkowo pieniądze zrobi ci profesjonalną strone www.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: oksana » 27 paź 2015, o 10:48

Pozycjonowanie to bardzo dobra opcja pod taką reklamę w sieci!
Tutaj macie ceny pozycjonowania stron - skuteczni.pl warto sobie ją porównać i sprawdzić!
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: sewery » 13 lis 2015, o 12:46

Najpierw znajdź do tego odpowiednie miejsce, czyli odpowiedz sobie na pytanie do kogo oferta ma być skierowana. Zobacz np. czym jest RUR http://www.szkolenia.innpuls.pl/rejestr-uslug-rozwojowych/czym-sa-uslugi-rozwojowe/ i jak możesz wykorzystać działanie tego serwisu to prezentacji swojej oferty.
no avatar
User

neonn24

Posty

2

Rejestracja

17 lis 2015, o 10:45

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: neonn24 » 17 lis 2015, o 10:52

Zależnie od rodzaju usług - oczywiście content marketing jest chyba najbardziej wydajny, ale jeśli powiedzmy masz sklep internetowy to dobra, to on się sam wypromuje. Co do zwykłych stron - warto zadbać o to, żeby miały ciekawą, zoptymalizowaną treść. Dobra strona nawet bez większych wysiłków może zdobyć bardzo wysoką pozycję w wyszukiwarce.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: kobietapracujaca » 24 lis 2015, o 11:37

Czasami zamiast robić coś na własną rękę lepiej zainwestować np w dobry marketing.
Jeżeli szukałbyś jakiejś dobrej firmy od marketing to ja mogę polecić tą http://growpoland.pl są mega profesjonalni no i znają najlepsze formy marketingu więc na pewno dopasujesz sobie coś do swoich potrzeb.
no avatar
User

fizjo123

Posty

1

Rejestracja

25 lis 2015, o 13:55

Re: jak zaprezentować ofertę w internecie?

Postautor: fizjo123 » 25 lis 2015, o 14:12

Ja równiez polecam skorzystanie z profesjonalnych usług, ponieważ po pierwsze zostanie to zdrobione dobrze i szybko. Po drugie firm takimi rzeczami dostosowują się do budżetu klienta także nie ma jakiegos wielkiego problemu z tym.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 12 Queries | GZIP : Off ]