Jak wzmocnić włosy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

mallis

Posty

3

Rejestracja

16 lut 2016, o 23:04

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: mallis » 22 lut 2016, o 13:21

Mam ten sam problem. Dzięki za link, na pewno skorzystam. :)
Można usunąć skazę w klejnocie, ale nie można cofnąć powiedzianego słowa.
no avatar
User

trima

Posty

2

Rejestracja

10 mar 2016, o 13:14

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: trima » 10 mar 2016, o 13:20

Jeżeli nie jesteśmy w stanie zapanować nad wypadaniem naszych włosów przydatna może okazać się transplantacja włosów takie zabiegi robi się, kiedy ludzkie mieszki włosowe nie są już zdolne do produkowania nowej tkanki, a stare włosy wypadają
Awatar użytkownika
User

olaa900

Posty

19

Rejestracja

7 mar 2016, o 12:50

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: olaa900 » 10 mar 2016, o 14:47

Witam, poleciłam bym maseczkę z oleju kokosowego, ona na pewno wzmocni włosy. Wystarczy ten zabieg wykonywać raz w tygodniu, pół godziny przed myciem włosów.
no avatar
User

studentka

Posty

30

Rejestracja

21 sty 2016, o 12:51

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: studentka » 11 mar 2016, o 10:10

Regularne podcinanie i odpowiednia pielęgnacja, tak mówi moja fryzjerka p.Ewelina z krakowskiego Vici Clinic. Wiadomo, racjonalne odżywianie jest bardzo ważne, czasami można uzupełnić dietę witaminami np. w okresie rekonwalescencji gdy organizm jest osłabiony po chorobie.
no avatar
User

danutella42

Posty

1

Rejestracja

5 sie 2016, o 07:15

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: danutella42 » 5 sie 2016, o 07:18

Moim zdaniem dobry sposób na wzmocnienie włosów to będzie zabieg, jakim jest olejowanie włosów. Jest to doskonały sposób na piękne, zadbane i lśniące włosy. Można go wykonywać na trzy sposoby, np. na mokro i trzeba dobrać odpowiedni rodzaj olejku do swoich włosów.
Awatar użytkownika
User

mkudawa82

Posty

28

Rejestracja

18 cze 2015, o 12:54

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: mkudawa82 » 23 sie 2016, o 21:24

O tym, że olejki, kremy, odżywki i inne magie potrafią włosy wzmocnić, wiadomo nie od dzisiaj. Pytanie raczej, dlaczego stają się słabe, że trzeba o nie nagle "bardziej" dbać. Wiadomo, że do wzmocnienia użyjemy znanej marki odżywki lub preparaty z apteki, polecone przez Panią Krysię, która od lat używa tej samej Ziaji. Jak dla mnie ingerencja we włosy staje się największym problemem, bo masa ludzi nie potrafi tego robić. Poczytajcie na serio np. artykuł o koloryzacji - http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/ab ... w_a11285/1 - i zobaczycie, że mimo wszystko nie jest to takie oczywiste. Na mocne włosny najlepsza jest...wiedza! ;)
Mais ils seront aidГ©s par un facteur important.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: Alex21 » 26 sie 2016, o 11:23

Najlepiej kupić dobrej jakości kosmetyki. Moja siostra kupiła sobie jakiś czas temu szampon i odżywkę marki PERFECT ME JF Malcolm i mówi, że warto. Firma organizuje teraz konkurs, może akurat wygrasz produkty do włosów. Albo... wycieczkę do Londynu :) Jeśli chcecie poznać szczegóły konkursu, to zajrzyjcie tutaj: http://www.jestesdoskonala.pl/
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

paprocana

Posty

2

Rejestracja

30 sie 2016, o 08:11

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: paprocana » 30 sie 2016, o 13:19

Polecam maskę która się nazywa Vax. Jest duży wybór ... do włosów blond, ciemnych, zniszczonych, farbowanych itd. Zaglądnij do apteki lub sklepu zielarskiego
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: Fards » 1 wrz 2016, o 00:42

Ja wzmacniam ogólnie cały organizm stosując suplementy diety z naturalnych składników. Zamawiam na hepatica, bo mają przebadane produkty i wiem, ze naprawde działają :)
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Jak wzmocnić włosy

Postautor: Bingo42 » 17 paź 2016, o 09:33

http://olejek-kameliowy.pl - wypróbuj ten olejek. Po miesiacu zobaczycie, że włosy mega się poprawia, przede wszystkim zyskają blask.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.086s | 12 Queries | GZIP : Off ]