Jak sprawdzić aktywność pracownika?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Jak sprawdzić aktywność pracownika?

Postautor: blackspade » 2 lip 2012, o 10:46

Witam, Mam pewne wątpliwości w stosunku do pracy moich pracowników. Otóż od dłuższego czasu jest pewien przestój w ich aktywności. Chciałbym sprawdzić czym jest to spowodowane. W biurze nie ma mnie jednak przez większość dni w tygodniu. Próbowałem z nimi porozmawiać, ale cały czas słyszę "klient nie jest zainteresowany" itd. Może doradzicie jakiś ciekawy sposób?
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Jak sprawdzić aktywność pracownika?

Postautor: Jerzy Kowalski » 2 lip 2012, o 14:39

Problem stary jak świat, lecz nie bez wyjścia. Wydaje mi się, że powinieneś zwolnić nieskutecznego pracownika albo zmotywować go w jakiś sposób. W Ameryce poradzili sobie w fajny sposób z nieefektownymi pracownikami. Duże Amerykańskie przedsiębiorstwa używają oprogramowania do kontroli pracowników, które dyskretnie nagrywa wszystkie działania na komputerze. Rejestruje screeny monitora, zapisuje słowa klawiatury i nagrywa zewnętrzne dźwięki + jeszcze tam kilka ciekawych opcji. W ten sposób rozliczają ich aktywność w pracy. Jak dla mnie uczciwe, więc może tą drogą?
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Jak sprawdzić aktywność pracownika?

Postautor: blackspade » 3 lip 2012, o 07:42

Według mnie taki program mógłby zdać test przynajmniej w moim przypadku. Zapowiada się nieźle. Możesz coś o nim powiedzieć więcej lub dać jakiś namiar na stronkę, chętnie bym poczytał o nim więcej. jak wygląda sprawa z systemem operacyjnym? Czy to nie jest tak, że osoba, która zna się na komputerach jest w stanie wykryć go?
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Jak sprawdzić aktywność pracownika?

Postautor: Jerzy Kowalski » 4 lip 2012, o 08:02

http://www.spylogger.pl/ - znajdziesz więcej informacji na ten temat. Działa na wszystkich Windowsach (oprócz 98, 95, ale ich chyba nikt już nie używa). Osoba, która zna się na komputerze nie jest w stanie go wykryć. Jest dyskretny w swoim działaniu, nie wykrywalny dla programów antywirusowych, omija zapory firewalla.
no avatar
User

lechu

Posty

54

Rejestracja

3 maja 2012, o 12:58

Re: Jak sprawdzić aktywność pracownika?

Postautor: lechu » 5 lip 2012, o 14:11

Do tego jakaś kamerka. Albo szczegółowe raporty pod koniec każdego dnia/tygodnia. Blokada pewnych stron typu FB, gg itp. I wszytko masz na czysto.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Jak sprawdzić aktywność pracownika?

Postautor: blackspade » 6 lip 2012, o 08:11

OK, dziękuję za link. Mnie wpadł w oko spajloger, ale jeszcze przedyskutuje tą sprawę ze wspólnikiem, prawdopodobnie będziemy się decydowali. Właśnie ten ich "przestój" może być spowodowany stronami typu FB, NK, gg, dlatego muszę to posprawdzać i się z nimi jakoś rozliczyć.
Pozdrawiam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]