Jak sie się odstresowujecie po pracy?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Viper

168

10 lut 2014, o 11:37

Re: Jak sie się odstresowujecie po pracy?

Postautor: Viper » 27 paź 2017, o 07:02

Ja po pracy stawiam już tylko na relaks, a że jestem fanka filmów, to te porady: https://podpowiadamy.pl/jak-ogladac-filmy-w-internecie/ bardzo mi się przydały, już wiem teraz jakie serwisy z filmami wybierać.
Awatar użytkownika
User

MarPe

8

31 paź 2017, o 10:30

Łódź

Postautor: MarPe » 31 paź 2017, o 13:22

Najczęściej gram w gry komputerowe, a jeśli nie mam ochoty albo możliwości tego robić, to sięgam po książkę, robię trening sportowy albo odpalam serial. Nie potrzebuję nic więcej, choć sporadycznie też wychodzę na miasto ze znajomymi.
no avatar
User

smutaska

94

6 cze 2016, o 10:37

Postautor: smutaska » 14 lis 2017, o 09:37

Mnie odstresowuje gotowanie i sprawdzanie nowych przepisów. Ostatnio była to francuska zupa cebulowa , znalazłam przepis tu https://nianio.com.pl/francuska-zupa-cebulowa/ Odpowiednia zupa rozgrzewająca na te porę roku. Składniki niedrogie, a wykonanie szybkie i proste. A do tego świetnie smakuje. Wypróbujcie jak lubicie eksperymenty w kuchni.
no avatar
User

karo94

2

14 lis 2017, o 11:02

Postautor: karo94 » 14 lis 2017, o 11:03

aktywnosć fizyczna to najlepszy sposób na stres a wieczorem kieliszek winka :)
no avatar
User

bezdroza

6

14 lis 2017, o 12:53

Postautor: bezdroza » 14 lis 2017, o 13:12

u mnie wino nie współgra z aktywnością fizyczną :) jak poćwiczę to pomijając to że przechodzi mi ochota na wino to po kieliszku czuje się taka wypruta z sił...
no avatar
User

tymanski

11

2 lut 2017, o 11:42

Postautor: tymanski » 19 lis 2017, o 19:00

ja jestem zwolennikiem odpoczynku biernego. Dom, kanapa, dobry film... to jest właśnie to! przyznam szczerze, że filmy oglądam nałogowo :) kupuje mnóstwo płyt z swiatksiazki.pl z filmami, chodzę do kina właściwie raz w tygodniu (jak są tańsze bilety;)). Myślę, że można mnie nazwać filmożercą, hehe :) Z takich ostatnich fajnych filmow to polecam np. lobster.
Awatar użytkownika
User

raifek1

114

8 sty 2016, o 20:39

Postautor: raifek1 » 3 gru 2017, o 11:34

ja z córką gram na https://quizz.pl w gry interaktywne i edukacyjne. Znalazłem nawet kilka takich, w które gram sam :) Całkiem fajna strona z grami online
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
Awatar użytkownika
User

Oliwia.eM

22

21 sie 2014, o 08:04

Postautor: Oliwia.eM » 4 gru 2017, o 10:19

Ostatnio przekonałam się do fototerapii, myślę, że szczególnie teraz przed zimą warto się tym zainteresować. Kupiłam lampę Camry: http://adlergroup.eu/produkt/lampa-terapeutyczna-camry-cr-2166/ Przy regularnym stosowaniu nawet krótkie sesje wystarczą, żeby poczuć różnicę i zrelaksować się :)
no avatar
User

leoonarrd21

146

29 lis 2016, o 14:41

Postautor: leoonarrd21 » 4 gru 2017, o 12:56

Ja to w sumie odstresuje się jeszcze w pracy przy kawce :). Szef ostatnio zainwestował w bardzo fajne i solidne Ekspresy do biura i teraz każdy może napić sie bez przeszkód świeżej i pysznej kawy w pracy :)
no avatar
User

martin

190

19 mar 2016, o 17:46

Postautor: martin » 4 gru 2017, o 15:56

Ja najbardziej lubię odstresować się przed telewizorem. Bardzo lubię oglądać filmy, wiele z nich znajduję na www.dvdmax.pl/filmy-blu-ray,k59 . Do niektórych tytułów wracam wielokrotnie.
PoprzedniaNastępna