Jak samemu uszyć firankę?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

quesa1982

Posty

5

Rejestracja

19 sty 2017, o 09:00

Lokalizacja

Salem

Jak samemu uszyć firankę?

Postautor: quesa1982 » 19 sty 2017, o 09:01

Mam małą smykałkę do szycia i posiadam w domu maszynę. Ostatnio wpadłam na pomyśl uszycia firanki. Z trudem w internecie znalazłam jeden szablon tzw. "wody". Zabrałam się do szycia. Dwie godzinki i firanka była gotowa:) Ku mojemu zaskoczeniu udało mi się. Nabrałam chęci do zmierzenia sie z innymi sposobami szycia firan. Ale nie mogę nic więcej znaleźć:( Bardzo żałuję, ponieważ naprawdę spodobało mi się to zajęcie! Proszę o pomoc. Chodzi mi o gotowe szablony i wymiary firanek. Może ktoś mi poleci jakąś stronkę? Z góry serdecznie dziękuję:) A może któraś z Was dopiero się przymierza do takiego pomysłu? Muszę przyznać, że mało kto zajmuje się tym hobbystycznie, więc możecie zrobić furorę wśród znajomych mówiąc o swoim niecodziennym zajęciu Tym bardziej proszę o namiary na jakieś szablony, może więcej z nas z tego skorzysta, bo naprawdę warto!
no avatar
User

dlaszycia

Posty

6

Rejestracja

19 maja 2017, o 12:20

Re: Jak samemu uszyć firankę?

Postautor: dlaszycia » 19 maja 2017, o 12:23

Kupujesz dobrą maszynę przez internet, ćwiczysz a później nabierasz odwagi i pewności i lecisz z tematem.
no avatar
User

Arek32

Posty

65

Rejestracja

18 sty 2016, o 17:29

Re: Jak samemu uszyć firankę?

Postautor: Arek32 » 20 kwie 2018, o 19:44

Bez wątpienia samodzielne uszycie firan to spore wyzwanie, zwłaszcza dla osoby początkującej. Jeżeli już jednak rozmawiamy o szyciu, zastanawiam się, jaka maszyna do szycia dla dziecka według Was będzie najlepsza. Chciałbym sprawić taki upominek córce, bo od dawno marzy o nauce szycia, przy czym na pewno na początku zainwestuję w taki zestaw na start https://www.ultramaszyna.com/sklep/-/s/produkt/pakiet-do-szycia-na-start-dla-dzieci i mam nadzieję, że podpowiecie mi, jaką maszynę kupić w późniejszym czasie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.140s | 12 Queries | GZIP : Off ]