Jak pozyskać hurtownie?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Daidoss

Posty

12

Rejestracja

2 mar 2012, o 10:52

Lokalizacja

Łęknica

Jak pozyskać hurtownie?

Postautor: Daidoss » 2 mar 2012, o 10:57

Witam serdecznie, chciałbym otworzyć działalność gospodarczą - artykuły papiernicze, biurowe...

Nigdy się tym nie interesowało. Jak się szuka hurtowni papierniczych? A raczej chyba producentów? Jak za to się zabrać żeby się opłacało?
no avatar
User

Polak30

Posty

43

Rejestracja

20 lut 2012, o 14:11

Re: Jak pozyskać hurtownie?

Postautor: Polak30 » 2 mar 2012, o 14:57

w Google wpisujesz magiczne słowo hurtownia papiernicza i odwiedzasz te firmy.

Ale ten rynek nie jest aż tak lukratywny, teraz w dobie netu, e-booków i e-maili kto pisze np. listy.

Może jeszcze rynek szkolny wart jest inwestycji bo tam jeszcze długo będzie królował papier.
no avatar
User

Daidoss

Posty

12

Rejestracja

2 mar 2012, o 10:52

Lokalizacja

Łęknica

Re: Jak pozyskać hurtownie?

Postautor: Daidoss » 2 mar 2012, o 16:20

Nie wiem czy do końca dobrze to wszystko rozumiem. Właśnie ja chciałbym być taką hurtownią papierniczą jak np w necie http://www.markerbiuro.com.pl/index1.php więc nie mogę kupić np od nich towaru bo wtedy będę miał towar droższy od nich. Ja chyba muszę kupić od producentów zgadza się?

Co do papieru to myślę, że to ciekawy pomysł. Ryzy papieru, rolki do kas, książeczki rozliczeniowe dla firm, szkolne: zeszyty, bloki, teczki.... myślę, że to firmy jak i osoby prywatne kupują ciągle...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 12 Queries | GZIP : Off ]