Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: wiosna » 15 maja 2013, o 11:02

Słyszałam ostatnio, że w skutecznym zrzucaniu kilogramów 80% sukcesu to dobra dieta, a tylko 20% to ruch. Warto jednak mimo wszystko uprawiać jakieś sporty chociażby dla zdrowia.
no avatar
User

brownskin

Posty

7

Rejestracja

21 gru 2012, o 18:56

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: brownskin » 22 maja 2013, o 10:30

Wiadomo, że sama dieta nie wystarczy, ruch jest niezbędny. Ja np. teraz zaczęłam ćwiczyć fitness i bardzo przydaje się pulsometr (np. coś takiego), który pomaga nadzorować przebieg treningu. Wtedy ćwiczymy bardziej efektywnie, pulsometr to dobra rzecz pomagająca w kontroli treningu.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: apogeum » 23 maja 2013, o 09:17

Moim zdaniem praca w ogrodzie jest dobra metodą na zrzucenie kilku kg. Sam wiem po sobie;) Ostatnio przenosiłem kamień do ogrodu i zanim ustawiłem go w odpowiednim miejscu to troszeczkę się nadźwigałem, później grabienie, koszenie, przycinanie itp. okazało się że jest to bardzo dobry trening;) w tydzień straciłem ponad 1kg;)
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: kasiazosia » 24 maja 2013, o 05:48

Przede wszystkim: trwała zmiana nawyków żywieniowych. Odchudzanie się przez tydzień, czy dwa nic nie da. Co do ruchu, to przy ćwiczeniach łatwiej wyrobić sobie mięśnie, niż spalić tkankę tłuszczową, dlatego najpierw polecam sport typu bieganie, albo chociaż codzienne spacery, a dopiero po utracie kilku kg można zabierać się za siłownię, basen itd.
no avatar
User

qimek

Posty

10

Rejestracja

29 lut 2012, o 22:52

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: qimek » 30 sie 2013, o 12:37

Według mnie najważniejsze jest pływanie i ograniczenie pewnych potraw - zwłaszcza smażonych i wszelkich słodyczy. Do tego można wspomóc się jakimiś suplementami, tak aby przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Dobre są np. zioła na odchudzanie - warto popytać o nie w aptece. Ale oczywiście warunkiem jest to, żeby dużo ćwiczyć. Nie rozumiem osób, które sięgają tylko po tabletki na odchudzanie i spodziewają się cudów.
no avatar
User

Majja81

Posty

7

Rejestracja

19 wrz 2013, o 12:51

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Majja81 » 4 paź 2013, o 14:15

Wystarczy troche ruchu, 2-3 razy w tygodniu biegaj po 30 minut, jazda na rowerze również jest , od czasu do czasu basen i oczywiście spacery na świeżym powietrzu
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: lattemacchiato » 21 lis 2013, o 08:04

Ja bym się zastanowiła nad tym, czemu mamy tą złą kondycję? Czy mamy nadwagę/otyłość? Jesteśmy przewlekle i chronicznie zmęczeni? Mamy problemy z koncentracją i bezsennością? Obecnie dużo mówi się o tym, że w jelicie grubym gromadzą się kamienie kałowe, które zatruwają nasz organizm. Jak wygląda usuwanie toksyn z organizmu ? Wykonuje się po prostu zabieg płukania jelita grubego, czyli tzw. hydrokolonoterapię. Pozwala ona przepłukać całe jelito, a co za tym idzie oczyścić je z kału, śluzu, pasożytów, grzybów, pleśni itp. Moja ciocia stosowała coś takiego i bardzo sobie chwaliła tą metodę.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: nataliakl » 21 lis 2013, o 11:50

Zdrowa dieta to podstawa. Na drugim miejscu aktywność - nie musi być bardzo intensywna na początku, ale powinna być regularna. Powodzenia!

__
księgowość Drezdenko
no avatar
User

hera

Posty

4

Rejestracja

21 lis 2013, o 12:20

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: hera » 21 lis 2013, o 12:21

ruch i lepsze odżywianie ;) podstawowa zasada
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: nosleep » 27 sty 2014, o 21:12

na pewno regularne odżywianie sie i troszke ruchu ;)
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]