Jak pchąć swoje życie do przodu?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: OndajOn » 24 lut 2015, o 17:23

Od dłuższego czasu moje życie wygląda tak samo, nic się nie zmienia, nic nie osiągam. Nie podoba mi się ten stan rzeczy. Ogólnie nie bardzo nawet mam pomysł jak to zmienić, a chciałbym, lecz nie wiem od czego się zabrać. Jak Wy zmienialiście swoje życie na lepsze?
no avatar
User

ullotna

Posty

16

Rejestracja

10 wrz 2012, o 10:49

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: ullotna » 24 lut 2015, o 22:21

Pomógł mi z tym coach i psycholog, różne kursy i szkolenia, z własnej inicjatywy zaczałem coś robić.. zaczepić się o coś a potem samo idzie i nagle nawet rodzą się pomysły i na siebie i na życie. :) nikt nie powiedział, że będzie łatwo ale nie można poddawać się i narzekać, u Ciebie widzę taki plus już, że chcesz to zmienić więc jesteś na dobrej drodze.
no avatar
User

minionka

Posty

1

Rejestracja

25 lut 2015, o 11:56

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: minionka » 25 lut 2015, o 12:01

Dobry pomysł z coachem lub jakimś innym doardcą jeśli nie wiesz co w tej chwili chciałbyś zmienić w swoim życiu, od czego zacząć zmiany. Taka rozmowa ze specjalistą w tej dziedzinie może Cię ukierunkować i dodać powera do pracy nad własnym życiem. :)
no avatar
User

ullotna

Posty

16

Rejestracja

10 wrz 2012, o 10:49

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: ullotna » 25 lut 2015, o 12:47

Jeśli lubisz też siedzieć przed komputerem, zawsze można poczytać blogi, ksiązki online i jak juz dobrze zaczęłaś wątek przeglądać fora internetowe. Zawsze można się zainspirować. Ja aktualnie szukam szkoleń z angielskiego i też przy okazji motywujacych. Muszę zacząć biegać więc wzielam sobie wydrukowalam liste na miesiac ile kazdego dnia bede biegla, zaczynajac o 5 minutowego biegu + marsz ;)
no avatar
User

pkb

Posty

3

Rejestracja

4 paź 2011, o 16:22

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: pkb » 27 lut 2015, o 10:45

Coaching jest bardzo dobrym pomysłem, jednak często w zamian wymaga się sporej ilości gotówki. Jeżeli taka osoba poszukuje czegoś taniej bądź darmo to polecam wpisać w przeglądarce "mistrzmotywacji", działa to w podobnej formie jednak bardziej dostępnej dla wszystkich.
no avatar
User

marcepanowski

Posty

7

Rejestracja

19 lut 2015, o 12:11

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: marcepanowski » 27 lut 2015, o 13:18

OndajOn pisze:Od dłuższego czasu moje życie wygląda tak samo, nic się nie zmienia, nic nie osiągam. Nie podoba mi się ten stan rzeczy. Ogólnie nie bardzo nawet mam pomysł jak to zmienić, a chciałbym, lecz nie wiem od czego się zabrać. Jak Wy zmienialiście swoje życie na lepsze?


ja myślę, że trzeba zacząć robić coś co się lubi, znaleźć jakieś hobby, jak zacznie się działać to inni to zauważą i będą na nas patrzeć pozytywniej, da się wtedy prace łatwiej znaleźć. Może to być cokolwiek, chociażby pisanie o elektryce. Nawet jeśli fascynują Cię gwiazdka podwójne to da się z tego zrobić coś dużego, wszystko zależy od nas
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: zlosliwiec8 » 24 mar 2015, o 06:17

Moim zdaniem warto robisz wszelkiego rodzaju szkolenia wtedy łatwiej jest znaleźć pracę. Ja od jakiegoś czasu myślę o tym by zdobyć [url-=http://www.zawodowe-szkolenia.com/]uprawnienia G3[/url]. Pracuję na budowie i elektrycy są cenieni a mi zależy na awansie i jak najlepszej płacy.
no avatar
User

marekowy

Posty

3

Rejestracja

24 mar 2015, o 09:20

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: marekowy » 24 mar 2015, o 09:32

Wszystko zależy od tego jak jesteśmy zdeterminowani do osiągania celów. Niezbędne jest też konsekwencja do codziennej pracy na rzecz osiągania celów.
no avatar
User

milko

Posty

3

Rejestracja

28 mar 2015, o 22:53

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: milko » 28 mar 2015, o 22:59

Trzeba wyznaczać sobie cele i je realizować. To jest najlepsza recepta.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Jak pchąć swoje życie do przodu?

Postautor: bizz » 16 kwie 2015, o 10:29

Myślę, że dobrym posunięciem będzie zrobienie uprawnień budowlanych. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Znalazłem takie testy przygotowujące do egzaminu - http://uprawnieniabudowlanetesty.pl/ . Czy to wystarczy, aby spokojnie zdać taki egzamin na uprawnienia budowlane?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.075s | 14 Queries | GZIP : Off ]