jak odzyskać pieniądze?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

jak odzyskać pieniądze?

Postautor: karolina » 27 sie 2014, o 11:25

Rok lata temu, znajoma z pracy poprosiła mnie bym podżyrowała jej pożyczkę. Zrobiłam to i narobiłam sobie kłopotów. Bo znajoma zwolniła się z pracy, wyjechała do innego miasta, a o pożyczce jakby zapomniała. Miałam trochę odłożonej gotówki, więc spłaciłam niedawno całe zadłużenie (około 30 tyś zł). Ale pieniądze te chciała bym odzyskać.
Co proponujecie zrobić w mojej sytuacji?
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: oksana » 27 sie 2014, o 11:29

Jeśli próbowałaś się z nią kontaktować, a ona Cię olewa- to ja wynajęłabym tę Fluence.com.pl firmę windykacyjną z Warszawy, która ściąga długi na terenie całego kraju.
Nie miałabym skrupułów !
no avatar
User

alina20

Posty

1

Rejestracja

5 lis 2014, o 14:41

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: alina20 » 5 lis 2014, o 14:47

Też bym nie miała skrupułów. Ludzie czasami naprawdę są bezczelni. Ode mnie tak sąsiadka pożyczała i pożyczała pieniądze ale potem oczywiście jej się "zapomniało" oddać. Ale ja się uparłam bo co jak co, ale długi to się powinno oddawać. Nie czekaj, aż staniesz się kolejną ofiarą nieuczciwych ludzi i sama zaczniesz pytać o pomoc dla zadłużonych. Tak się może stać, jak nie upomnisz się o swoje. Weź ją zapisz do rejestru dłużników, niech ma za swoje.
no avatar
User

Karolciaa

Posty

2

Rejestracja

28 gru 2014, o 12:51

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Karolciaa » 28 gru 2014, o 18:30

Witam. Mam problem: pewna firma jest mi winna pieniądze, niestety ani kontaktu z nimi już nie mam (nie odbierają tel), ani pieniędzy. Jaki jest szybki sposób na odzyskanie należności?
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Agnest » 28 gru 2014, o 18:41

Szybkiego to chyba nie ma - proponuję poszukać firmy windykacyjnej.
no avatar
User

Polon2014

Posty

2

Rejestracja

29 gru 2014, o 14:26

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Polon2014 » 29 gru 2014, o 14:42

To zależy na jakim jesteś etapie, etapie desperacji :evil: ,
jeśli masz nadzieję jednak, że pomimo iż mają kłopoty, ale jak zdobędą pieniądze to Ci zapłacą to warto poszukać form nacisku,
np. jakaś giełda wierzytelności, może system krd,
jest jeszcze temat czasu, im masz go mniej tym bardziej warto to sprzedać komuś lub chociaż wystawić na giełdzie by dostać najlepszą cenę :)
no avatar
User

Karolciaa

Posty

2

Rejestracja

28 gru 2014, o 12:51

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Karolciaa » 29 gru 2014, o 15:38

czas, czas, on zawsze dziala na nasza niekorzysc:/ A firma ewidentnie kombinuje, bo unika kontaktu, a ja czuje sie bezradna w tej sytuacji:( mozna cos wiecej poprosic info o gieldzie wierzytelnosci, na jakiej to zasadzie dziala?
no avatar
User

Polon2014

Posty

2

Rejestracja

29 gru 2014, o 14:26

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Polon2014 » 30 gru 2014, o 09:58

znalazłem taką giełdę http://www.kcw.org.pl, może to być dla Ciebie ciekawe rozwiązanie, sam projekt jest wiarygodny bo powstaje o kasę z unii. Obrazek
Możesz to zrobić tak, że prześlesz do nich info o Twojej wierzytelności, a oni prześlą info do dłużnika :D ,
a jak nie będzie to działało , to oni współpracują z firmami , które skupują takie długi i jest szansa że podczas licytacji odzyskasz jak najwięcej pieniędzy..
druga strona to kaczmarski.pl- ale tu widze tylko duże kwoty, choć pewnie też pomagają
no avatar
User

maarcin66

Posty

6

Rejestracja

18 wrz 2014, o 12:27

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: maarcin66 » 19 maja 2015, o 11:52

Odzyskiwanie długów nie jest prostą sprawą. Sam miałem z tym problem rok temu, kiedy pożyczyłem kumplowi pieniądze na spłatę jego kredytu. Po kilku miesiącach kumpel spłacił kredyt i wyjechał na wakacje (pewnie za kolejny kredyt….). Dług odzyskałem, bo oddałem sprawę firmie windykacyjnej. Nie miałem siły sam się tym zajmować, a tam pracują specjaliści, więc miałem gwarancję sukcesu. Trochę to zajęło i musiałem się sporo nastresować, ale w końcu się udało. Więc polecam jako dobre rozwiązanie – i skuteczne przede wszystkim – zlecić to firmie windykacyjnej.
no avatar
User

Adam2

Posty

7

Rejestracja

18 maja 2015, o 06:34

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie

Re: jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Adam2 » 19 maja 2015, o 12:46

w takich sytuacjach najlepiej zabezpieczyć się jakąś umową. Wtedy w razie komplikacji mamy wszystko czarno na białym. Dobrze jest też mieć kserokopie takiej umowy tak na wszelki wypadek jak by zginą oryginał.
kserokopiarki Konica Minolta copix.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.127s | 14 Queries | GZIP : Off ]