jak odmienić mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Emaus

5

5 lip 2018, o 17:24

Re: jak odmienić mieszkanie?

Postautor: Emaus » 10 lip 2018, o 07:39

Ja zawsze robię przemeblowanie. W taki sposób mieszkanie zmienia się nie do poznania.
Trudno jest pozostać człowiekiem wśród ludzi. Ja jestem słaby, potrzebuję bowiem miłości. Każdej dostępnej.
no avatar
User

Woro

5

1 lip 2018, o 10:39

Postautor: Woro » 11 lip 2018, o 13:43

Według mnie super się sprawdzają płytki ceramiczne i gresowe. Zresztą sam sobie zobacz na interio.lublin.pl ;) Moim zdaniem jest to jak najbardziej inwestycja warta uwagi :D
Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.
Awatar użytkownika
User

raifek1

119

8 sty 2016, o 20:39

Postautor: raifek1 » 21 lip 2018, o 11:41

czy słyszeliście o takich https://farbyspecjalistyczne.pl/produkt ... ium-lx-ag/ farbach bakteriobójczych?
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

tomekB

126

12 kwie 2018, o 12:18

Postautor: tomekB » 23 sie 2018, o 18:02

Jak mnie żona nauczyła najłatwiej coś zmienić dodatkami, tkaninami, lampami. Fajne lampy dostaniecie w Kolorowych Kablach http://kolorowekable.pl/26-lampy Ja się tam nieźle zaopatrzyłem bo i wybór mają fajny. Sklep jest online.
no avatar
User

machor

5

27 sie 2018, o 16:40

Postautor: machor » 30 sie 2018, o 10:21

A jakie materace do łóżka polecacie? Czy uważacie, że przykładowo taki materace będzie dobrym rozwiązaniem? Co o tym sądzicie?
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje
no avatar
User

skansii7

5

7 wrz 2018, o 13:49

Postautor: skansii7 » 13 wrz 2018, o 17:01

Ostatnio udało mi się w końcu kupić własne cztery kąty. Z tego też powodu szczęśliwym momentem, potrzebowałbym je ubezpieczyć. Mam Wątłe doświadczenie w tym zakresie i dlatego też chciałbym się Was w tej sprawie poradzić. Zastanawiam się obecnie, czy oferty takie mbank ubezpieczenie domu z ubezpieczeniemieszkania.pl będą wartościowe. Może macie jeszcze jakieś osobiste doświadczenia w tym obrębie i zdołalibyście coś poradzić?
Podejmując nowe wyzwania, odkrywamy w sobie umiejętności, których istnienia nigdy nie podejrzewaliśmy. - Les Brwon
Poprzednia