Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produktem

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

preria

Posty

2

Rejestracja

31 gru 2013, o 16:14

Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produktem

Postautor: preria » 31 gru 2013, o 18:55

Macie jakieś sprawdzone metody na to, jak dotrzeć z produktem, który docelowo jest przeznaczony dla np. biznesmenów czy innych osób, które mają dużo pieniędzy? Macie jakieś sprawdzone metody, to napiszcie. Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje!!
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: Dyskutant » 7 sty 2014, o 23:28

Musisz się trochę rozreklamować, zainwestuj w reklamy, dodaj swoje wpisy chociażby do katalogów jak chociażby firms.pl

Poza tym reklama w prasie, może jakieś inne portale tematyczne i tam reklama? Internet dziś jest świetnym miejscem do reklamowania się.
no avatar
User

rockefeler

Posty

1

Rejestracja

14 sty 2014, o 01:15

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: rockefeler » 14 sty 2014, o 01:23

Wszystko zależy od tego, co w rzeczywistości sprzedajesz. Opcje są różne, od działań call center poprzez promocję na wybranych portalach internetowych aż do pozycjonowania. Możliwe są też linki sponsorowane albo reklama w prasie biznesowej. Ogólne pytanie = ogólna odpowiedź.
no avatar
User

anna80

Posty

32

Rejestracja

13 lip 2013, o 14:25

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: anna80 » 15 mar 2014, o 10:22

Dobrym sposobem może być marketing szeptany twojej strony www na forach i blogach. Uderzaj w miejsca gdzie mogą być potencjalni klienci na Twoje usługi.
Awatar użytkownika
User

INFDESIGN

Posty

6

Rejestracja

20 mar 2014, o 13:45

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: INFDESIGN » 1 kwie 2014, o 12:37

Z drugiej strony należy uważać aby któryś ze sposobów nie wpłynął negatywnie na wizerunek marki (produkt kierowany dla biznesmenów = produkt eksluzywny; katalogi internetowe czy ulotki w tym wypadku będą niespójne z marką)
http://www.infdesign.pl
no avatar
User

pawel30

Posty

184

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: pawel30 » 25 maja 2014, o 16:30

Możesz zrobić tak że kupisz taka beze danych B2B http://www.bisnode.pl/product/selekcyjn ... anych-b2b/ i na jej podstawie będziesz szukał firm, które mogą być zainteresowane twoimi produktami.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: Gleniowa » 26 maja 2014, o 18:17

A nie myślałeś o jakiś plakatach albo wizytówkach? Może ulotki? Czytałam ze dość tanio można zrobić to na http://drukowalnia.pl/ i jak sie nie mylę ta drukarnia ma kuriera już w cenie druku wiec nie zapłacisz dodatkowo za wysyłkę. Pomyśl o tym bo to może być dobry sposób.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: piotrek5467 » 8 cze 2014, o 14:19

Na pewno trzeba mieć swoją stronę www. Ja strony www poznań bo jesteś z tego miasta to możesz udać się do firmy kurkadesign. Zajmuja się tam stronami www.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: animka87 » 10 cze 2014, o 08:45

glenoiwa ja własnie mam ulotki od http://www.drukowalnia.pl/ i jestem bardzo zadowolona - robilismy takie ulotki do sklepu z wędlinami i bardzo fajnie wyszły, kolory w sam raz i wyraźny druk :) także miałam i moge ich spokojnie polecić :)
Awatar użytkownika
User

MariannaP

Posty

12

Rejestracja

19 lip 2014, o 20:20

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jak dotrzeć do konkretnych odbiorców biznesowych z produ

Postautor: MariannaP » 21 lip 2014, o 19:07

Możesz zatrudnić profesjonalną agencję PR/ag. reklamową. Tam ludzie wiedzą, jak trafić do konkretnego odbiorcy.
...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]