IT w inkubatorze?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: Dyskutant » 28 cze 2012, o 07:28

Dlatego o tym właśnie wspomniałem. KPT właśnie oferuje możliwość udostępnienia pomieszczeń dla startupów.
__________________
suknie ślubne
Awatar użytkownika
User

merkawot

Posty

20

Rejestracja

2 sty 2012, o 09:50

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: merkawot » 3 lip 2012, o 06:31

ProjektStudio pisze:tam dostaniesz fachową pomoc i wsparcie
Właśnie o takie rozwiązanie mi chodzi, bo przydałoby się jakieś sprawdzone know-how i wsparcie, kiedy będę "stawiał pierwsze kroki". Niby to ma być mój własny biznes, ale dobrze byłoby mieć silniejszego od siebie partnera, a przecież od tego są inkubatory :)
Awatar użytkownika
User

merkawot

Posty

20

Rejestracja

2 sty 2012, o 09:50

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: merkawot » 13 lip 2012, o 10:34

http://technowinki.onet.pl/biznes/imagine-cup-2012-polacy-bez-pierwszych-miejsc,1,5185287,artykul.html - to pokazuje, jakie sukcesy mogą odnosić innowacyjni ludzie. Teraz tylko ważne, żeby trafili na dobrego inwestora (o to chyba nie ma się co martwić) i będzie super. Może przyda im się jeszcze know-how przy starcie biznesu i jakieś dofinansowanie, ale w tym może pomóc coś w rodzaju inkubatora czy parku biznesowego.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: Dyskutant » 14 lip 2012, o 11:34

Trzeba mieć dobre biznes plany i strategie działania. Bez tego inwestor nie wkroczy nas sponsorować.
_______________
Zapraszam: wideofilmowanie
Awatar użytkownika
User

merkawot

Posty

20

Rejestracja

2 sty 2012, o 09:50

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: merkawot » 16 lip 2012, o 07:57

Jasne, bez strategii działania nie ma co nawet myśleć o powodzeniu żadnego biznesu.
Co do samego biznes planu - myślę, że takie instytucje jak inkubatory czy nawet parki technologiczne pomagają młodym przedsiębiorcom w stworzeniu niezbędnej dokumentacji.
no avatar
User

qowoog

Posty

2

Rejestracja

9 sie 2012, o 07:06

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: qowoog » 9 sie 2012, o 07:22

Przede wszystkim trzeba postawić na porządną stronę internetową i pozycjonowanie. Oczywiście warto też poprosić znajomych aby wykorzystując marketing szeptany to i owo o naszej firmie przekazali dalej.



-----------------------------


Lunettes De Soleil Carrera
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: Dyskutant » 10 sie 2012, o 13:40

Tylko, aby taki marketing szeptany był skuteczny, trzeba sporo ludzi w to zaangażować.
no avatar
User

c_est_la_vie

Posty

19

Rejestracja

12 sty 2010, o 15:14

Re: IT w inkubatorze?

Postautor: c_est_la_vie » 17 paź 2012, o 18:30

nie koniecznie marketing szeptany musi angażować dużo ludzi, tak mi się przynajmniej wydaje, ale na pewno warto w takim przypadku warto byłoby zatrudnić jakiegoś specjalistę, żeby się tym zajął.
A co do tematu głównego, to myślę, że na pewno warto skorzystać z takich rozwiązań. Bo jednak co wiem na temat MPTI to jest bardzo ciekawy projekt i może wspomóc młodych przedsiębiorców. Na pewno dzięki temu łatwiej będzie wystartować.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.136s | 12 Queries | GZIP : Off ]