Inwestycja w reklamę zewnętrzną

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

jogin

Posty

11

Rejestracja

22 lip 2014, o 11:23

Inwestycja w reklamę zewnętrzną

Postautor: jogin » 22 lip 2014, o 11:55

Cześć. Ostatnio klient zwrócił mi uwagę, że gdyby nie poczta pantoflowa to nigdy by się nie dowiedział, że może u mnie zakupić to i owo. Dało mi to do myślenia. No ale czy poczta pantoflowa jest zła? Chyba nie. Nie wiem co mógłbym zrobić, bo klienci nie mogą do mnie przyjść i pooglądać sobie towarów (dostarczam towary samochodem do indywidualnych klientów) więc pomyślałem o czymś takim
Obrazek
źródło zdjęcia
No ale z drugiej strony obawiam się, że jak np. zrezygnuje z interesu to nie odkleję już tego i tym sposobem będę jeździł z nieaktualną reklamą. A może się mylę? Może to się da później jakoś odkleić? Chodzi tez o koszty, nie chce ponosic zbyt wysokich, bo wiadomo, wszędzie się szuka oszczędności. Powie mi ktoś ile coś takiego kosztuje?
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: Inwestycja w reklamę zewnętrzną

Postautor: Olga » 15 wrz 2014, o 09:03

Nie wiem jak ze skutecznością takiej reklamy, bo jak dla mnie jest ona mało skuteczna.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Inwestycja w reklamę zewnętrzną

Postautor: zyjes » 10 paź 2014, o 09:30

Ta reklama jest skuteczna w połączeniu z bannerami na mieście i ulotkami, które są rozdawane - podkreślam - rozdawane, a nie wciskane ludziom. Poza tym warto też pomyśleć o gadżetach dla odwiedzających nas, potencjalnych klientów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 12 Queries | GZIP : Off ]