Inwestycja emerytalna

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Inwestycja emerytalna

Postautor: Olga » 24 kwie 2014, o 10:21

Zdecydowałam się już na skorzystanie z indywidualnego konta emerytalnego, jednak nie mam pojęcia jaki wariant inwestowania wybrać, czy to ma być zrównoważony, dynamiczny bądź indywidualny program inwestowania - http://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-ike/jaki-wariant-ike-wybrac/#content. Najbardziej przekonana jestem do zrównoważonego sposobu, ponieważ nie niesie on ze sobą zbyt wysokiego ryzyka inwestycyjnego. Czy według Was to dobra decyzja?
no avatar
User

lasuch5

Posty

3

Rejestracja

24 lip 2014, o 11:18

Re: Inwestycja emerytalna

Postautor: lasuch5 » 24 lip 2014, o 12:38

Wybierz zrównoważony sposób skoro nie chcesz ryzykować. Możesz też pomyśleć o inwestycji w lokatę. Ja właśnie sprzedałem dom i wszystkie pieniądze chcę wrzucić na lokatę krótkoterminową bo teraz tylko taka się opłaca. Do 31 lipca w skoku wołomin można otworzyć lokatę z oprocentowaniem stałym 5,5%. Wpłata minimalna to 10 tysięcy więc całkiem przyzwoicie. W końcu jakiś bank pomyślał o ludziach, którzy nie mają oszczędności w wysokości 100 tysięcy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron